Споделена история от Спорт и красота

Отслабване със смути?
Чували ли сте за отслабване, с помощта на смути (зелено смути). Наскоро си купих блендер и имам възможност вече да си приготвям всякакви смути-та. Интересува ме, ако има такива, които редовно си приготвят смути да споделят как им действа върху кожата, теглото и като цяло.

Коментари

1.   Чувал съм за отслабване със спорт и хранителен режим.
Pr0cK

5.   Ирония ли има в първия коментар? !? ! Господин "номер 1", авторът/ката е написала ясно " с помощта ", което мисля че не изкл. спорт и хранителен режим.

Таа, нека ти споделя моето мнение относно действието на смути-та. От няколко години редовно си правя най-различни, зелено смути също съм пробвала, но само веднъж, дали спомага на тялото да отслабва не знам. Нооо мога да ти кажа, че кожата ми е в отлично състояние, гладка и мека, а кремове използвам рядко. Не знам, но аз си правя всеки ден за закуска плодово смути, слагаш вътре каквото поискаш, аз слагам и замразени плодове става чудесно :)

6.   № 5, ако към смутито добавиш спорт и хранителен режим, щом веднъж вече имш спорта и хранителния режим, то споконо можеш да махнеш смутито и да го замениш с каквото си поискаш друго, включително и пържолки, като успехът ще е все така гарантиран.

Така че 'остлсбване "с помощта" на смути', можеш съвсем спокойно да го замениш с 'отслабване "с помощта" на керемиден прах'... За което е и иронията на №1.

Иначе благодарим, че сподели опита си с нас!

7.   Номер 6, смутито е витаминозна бомба, която няма смисъл да махаш от менюто си! Спокойно човек може с него да започне деня си, или да замести едно хранене. :))