Споделена история от Спорт и красота

Тъмни петна под мишниците
Здравейте. Когато бях по- малка се обезкосмявах с крем депилатоар и самобръсначка, но после с епилатор и пинсета. Останаха ми тъмни петна, все едно имам косми, срам ме е да си вдигам ръцете, къде ли не търсих из интернет и нищо не открих.
Моля хората, които са се борили с петната и са се спасили от тях да напишат как се спасиха. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здравей! Аз също имах такъв проблем. Начина, по който се борих с него е следня. Вмени ролона, който използваш в момента. Вместо да скубеш космите с пинцета по време на къпане си сапунисай подмишниците и с хубава самобръсначка си ги избръсни. До ден два ще избелеят. Успех!

2.   Здравей. И аз имах тъмни петна под мишниците, но обхващаха горната им част. Изписаха ми Клотримазол, но той не даде никакъв ефект. След това други кремове, но не помня как се казват, защото ги изхвърлих. От тях имаше ефект, започнаха да се свиват и да избеляват, но докато се мажех не се се пръсках под мишниците и миех ги без сапун и се бръснах 1 път в седмицата. Писна ми от всичко това и спрях да се мажа и петната ми, не знам как и защо, изчезнаха. :D Иначе ми казаха, че са от някакви потни жлези. Най-добре иди на дерматолог, той ще те насочи. :)

3.   Има разни уреди и процедури, които премахват тези недостатъци. Върви на дерматолог.