Споделена история от Спорт и красота

Пластична операция ?
Момче на 21 години съм. Имам голям нос :(((( това ми е голям комплекс... просто толкова ми е гадно, че не знам вече. И си мисля за пластична операция на носа ( страх ме е... да - има много хора които са болни и т. н. ) но просто много ми е мъчно направо ми се реве. Може ли да препоръчите някакъв хирург или там каквото и да е. Някой дали е направил от вас.. Искам вашите съвети.. Работя сега временно, не получвам добра заплата но някак си трябва да намеря. А и колко би струвал според вас... дали си струва

Мерси предварително! :((

Коментари

1.   Ако е супер грозно, може би трябва да го направиш, но дали не преувеличаваш? И майка ми и баща ми са с големи носове, но никога не съм се вглеждала чак толкова и приятелки имам такива, но е важна общата визия. Ако можеш качи линк на снимка тук, за да може по-адекватен съвет да получиш.
И моля те, не реви за носа си.
Всичко добро : )

2.   Ами разтърси се малко. Има доста информация в Интернет. Струва около 3000лв. Различно е, зависи къде ще се оперираш. Преди време аз си правих Отопластика (корекция на уши) при Д-р Емил Георгиев в София. Получи се много добре наистина, но съм чувала доста отрицателни мнения относно корекция на нос при него, затова не мога да ти го препоръчам. Както казах има мнооого информация, ако се разтърсиш. Но според мен никога не може да си сигурна на 100% дали ще се получи, ако ще да идеш при най-добрия специалист.

3.   Недей го коригира ще съжаляваш 'новия'нос в повечето случаи стои неестествено.При някои дори се изкривява носа като една журналистка от БТВ.

4.   От автора : Възможно ли е да кача снимка?

5.   Търси в Пловдив д-р Карен Джамбазов. Той е най-добрият в цяла България.

6.   Номер 5, не е зле да спестяваш подобни суперлативи по отношение на този доктор, защото има не една или две жени, които са обезобразени от него, имам дори позната, която пострада от "специалиста" и едва я оправиха в чужбина.

7.   можеш да качиш линк към сайт със снимка, например в prikachi.com

8.   3000 евро.

9.   Този Джамбазов прави най-грозните носове, луди ли сте?

10.   И аз имам гърбица , която ме дразни, но тя е само от единия профил...странното е,че другият ми профил няма гърбица xD

11.   От автора : ето и снимка от профил ( носа ми личи от профил ) и моля всички да си кажат какво НАИСТИНА мислят а не да не искат да ме успокояват :) мерси

http://www.img-share.eu/f/images/29/DSC_1316Sny0LFl_sredna.jpg

12.   как изглежда според вас от профил погледнато? и какво точно трябва да коригирам?

13.   Аз съм номер 2
След като видях снимката си промених мнението :Д
Според мен ти първо трябва да отидеш при пластичния хирург (който си си избрал) и да го попиташ какво трябва да се промени в общ план. Защото според мен носът ти си е съвсем добре, а това което не е естетически добре е брадичката. Аз не съм експерт все пак, но мисля, че ако се подложиш на уголемяване на брадичката ефекта ще е по-добър на лицето ти като цяло.
Но искам също така да ти кажа, че лицето ти си е съвсем наред. Дори да не си направиш операцията пак ще си изглеждаш добре. Като прочетох историята ти първо си помислих, че носът ти наистина има гърбица и е зле, но твоят си е съвсем наред :).
Успех!

14.   ей, момче, защо си въобразяваш, носът ти не е голям и е съръзмерен с лицето ти, само проблеми си измисляш. Недей се притеснява за носа ти. Късмет, каквото решиш!

15.   Хах Носа ти си е супер ;) Повечето момчета са с такъв нос.. не си жена остани си така ;) :)

16.   Знам как се чувстваш и аз имам дефекти по тялото си, които искам да оправя, обаче проучих цените и са доста солени. :( Така, че не знам ринопластиката колко струва (така се казва корекцията но носа), ама ще ти трябват поне 2-3 хиляди може и повече. Добър хирург не мога да препоръчам защото самата аз никога не съм си правила пластична операция, просто разгледах сйтовете на различни доктори и като им видях цените и ми стана тъжно. Съветвам те и ти да поразгледаш из интернет, има доста информация. Обаче добре си помисли, защото това все пак си е операция и винаги има риск от усложнения, а и не се знае дали ще харесаш резултата.

17.   Носа ти не е грозен.. а напротив е добре - нормално за мъж :)

18.   До номер 2 и 13:: Не знам какво да ннаправя.. За брадата ще си помисля... Иначе си е голям носа ... Но благодаря на всички :)))

20.   носът ти е нормален, казвам го най-искрено, жена съм. не мисля, че има нужда да се оперираш, по-скоро да поработиш над самочувствието си.

22.   От автора..

казвали са ми че имам голям нос и аз го виждам - да. Вярно е, че съм виждал и по големи.. Или може би трябва да се повдига малко върха на носа знам ли :Д
Чакам вашите коментари приятели :) И да ми кажете наистина какво мислите.. Благодаря ви :)

23.   Съветвам те да изгледаш този филм:

http://subs. freezoy. com/index. php? topic=44. 0

Можеш да го гледаш директно от плейъра в сайта, също така и да го изтеглиш. Аз го изтеглих.
Има линк за изтеглня на линка, който ти дадох, пише с големи сини букви "ИЗТЕГЛИ ФИЛМА".
Под този надпи са субтитрите, със син нормален шрифт. Наименувани по този начин
"Nick_Vujicic_Life_s_Greater_Purpose_DVD. (subs. sab. bz). rar"

24.   Хей, момче, сега ще ти кажа ама НАИСТИНА какво мсиля- носът ти си е много хубав даже!!!

Ж40

26.   Моят е широк и не се усмихвам докрай, защото става още по-широк. Не си харесвам и аз носа ... със сигурност трябва стесняване на ноздрите и на горната част на носа, ще е тежка операция и ме е страх от гафове, тук специалистите не са на най-високо ниво и е на късмет, пък и колко ли ще струва. И аз съм момче, но съм много суетен

27.   Момче, видях снимката ти, нямаш нужда от операция, носа ти е добър, не бих си помислила, че имаш нужда от операция никога, ако не беше заговорил за това. Нито пък на брадичката ти има нещо както писаха по - горе. съвсем нормално момче си, не се комплексирай от комплексари, които ти насаждат мнение!!!
Ж 25

28.   От автора :: Мерси на всички за коментарите :) Ще си помисля още за операцията.

29.   Преди време не е имало толкова много милиони хора с комплекси..Сега животът е такъв,че ни наложиха този перфекционизъм...И всеки втори е с комплекс заради нещо в външният си вид...Да и аз не си харесвам гърдите,и искам да си сложа.И някога ако имам пари ще си сложа..Но тези неща трябва да стават при утвърдени и много добри специалисти..Знаеш ли аз как искам да си оправя гърдите...Така че замислисе авторе никой не е перфектен...Всеки си има нещо което не си харесва...Много добре те разбирам..Затова трябва,да си знаем че един ден това което не харесваме в себе си ще го променим ако е писано..Но при мен наистина е необходимо..А не прищявка или каприз..