Споделена история от Спорт и красота

Maybelline better skin- Фон дьо тен
Здравейте, искам да попипам има ли хора, които са използвали този продукт, дали е добър? Аз по принцип имам акне на 22г. съм и вече ми писна, дали този фон дьо тен има някакъв благоприятен ефект върху кожата или всичко е реклама? Благодаря предварително

Коментари

1.   аз ползвам афинитон и съм доволна, но е на свършване и се чудя дали да си взема този новия за който питаш и ми е интересно дали някой го е пробвал и дали е доволен, ще следя

2.   Пробвай с Акне Аут Актив. Проблемът трябва да се лекува, а не да се прикрива. Друго, което на мен ми помогна, колкото и да е смешно, е магнезиевото мляко. Потърси в youtube milk of magnesia make up или нещо от тоя сорт. Учудващо, но при мен има страхотно действие, тъй като съм с доста мазна и склонна към акне кожа. Откакто ползвам магнезиево мляко нямам проблеми с лъщене и рядко ми излизат пъпки. Продава се в аптеките в една синя бутилка и струва около 5 лева. :)
Нанася се след ежедневния крем и гримът не се разтича през деня.

3.   Напълно съм съгласна с номер 2! Проблемът трябва да се лекува, а не да се прикрива.
Относно фдт-а по0- добре дай 20 лева за Ревлон Калърстей(в твоя случай е по- добре за суха кожа, дори и да ти е мазна кожата, уверявам те няма да лъснеш), отколкото на Мейбълин. Калърстей е издръжлив, от средна до висока покривност.

4.   На 16 съм. Купих си го преди месец и нещо. Нямам проблем с акне и други кожни раздразнения, но по мой наблюдения не помага. Ако ти е мазна кожата е ок, но ако ти е суха няма да ти хареса. Моя съвет е да отидеш да го пробваш първо, защото не е от най-евтините и ако си го купиш и не ти хареса само дето си си дала парите.. както е в моя случай.. :)

SS.

5.   От авторката:
до номер 1- И аз съм ползвала афинитон като цветове имат добра гама, но от него още като се намажа и ми лъсва кожата.
до номер 2-Пробвала съм лечение с какви ли не лосиони и нищо засега не ми е помогнало, магнезиево мляко не съм пробвала, но моята кожа е много мазна.

Реших да си взема този фон дьо тен и съм доволна засега, добре се разнася и слива с кожата

6.   Купих си магнезиево мляко, но как да го нанасям и по колко пъти на ден?