Споделена история от Спорт и красота

Тялото ми!
Момиче на 16 години. Имам гърди, нормални за възрастта ми, даже съвсем леко по-големи. Не съм дебела, 168 съм висока и тежа 55 кг. Проблемът ми идва от това, че нямам почти никаква талия. Мразя си структурата на тялото, коремът ми е плосък, но нямам талия! Това ме подърква, а и краката ми са еднаква дебелина и в бедрата и в пръсците. Това също ме подлудява, искам да ви попитам за упражнения, режими или нещо с което мога да изградя фигура подобна на пясъчен часовник, тъй като много ми харесва. Искам да имам по-пъбни бедра, да имам талия, по-голямо дупе и гърдите ми да се запазят.

Коментари

1.   Искаш да имаш, но нямаш. Ген. Това си ти. Колкото по-бързо се приемеш, толкова по-добре за психичното ти и физическо здраве.
И така ще те хареса някой, недей се вманиачава. Достатъчно е да спортуваш за здраве и да нямаш сланина. А някои даже и със сланина да си, пак ще те вземат.

2.   Още си на 16 , имаш време да се развиваш . Аз скоро ставам на 20 и когато бях на твоите години , тялото ми изглеждаше по различен начин в сравнение със сега , макар и кг да са същите .

3.   А аз искам точно тези неща,който имаш.Имам си голямо дупе и пълни крака,но гърди-никакви.Приеми се такаава каквато си,защото си перфектна!

4.   И аз искам да имам 38 релефна ръка ама нямам ...

5.   Не слушай баналностите от рода " ти си такава каквато си ", като мъж на 27 ти гарантирам, че огромна част от нас не харесват крака тип "римски пехотинец", а и замисли се ( като изключим гърдите ), кое е най-отличителната черта между мъжката и женската фигура - да, талията е ;). Работи по въпроса, но в никакъв случай без да се консултираш със специалист. Късмет !!!

6.   Варианта е да станеш гущеро-тазова, но не ти го пожелавам. На прост език - да ти порасне дупето. Така вече ще имаш талия, но мъжете избягват големи задници. На 16 май вече е късничко....

7.   Номер 6 - чуваш ли се?? На 16 било късно, мъжете избягвали големи задници.. Зависи на кое викаш голям задник де. Доста мъже си падат по добре оформени, казано големи дупета. Големи, големи, но не огромни и не някакви отпуснати и развисени, а големи и оформени и стегнати. И на 16 изобщо не й е късно още за нищо, тялото й ще се развива поне още 2 години и ще се оформя към формата на жена, а не на момиче. Когато аз бях на 16 тялото ми изглеждаше по различен начин в сравнение с 3-4 години по-късно.

8.   А кой е казал, че тя задължително иска и трябва да се хареса на мъжете? ! Най - важно е ТЯ да се хареса!

Според мен няма какво да се направи с талията, защото това, както N1 каза, е ген, но за краката и дупето е възможно да постигнеш желаните резултати. Най вече за дупето като клякаш.