Споделена история от Спорт и красота

Премахване на целулит - ще се получи ли?
Здравейте! От 2 седмици започнах да ходя всеки ден на фитнес, имам програма, както и хранителен режим, който наподобява НВД. Фитнесът е на семейни приятели и днес пожелаха да ме включат в нещо като състезание, води се в сферата на културизъм и спорт, което ще се проведе след около 4 месеца и половина, но имам целулит, за съжаление не малко и след като там ще се разхождам по бански, трябва да се отърва непременно от него. Въпросът ми е към някого, който се е занимавал с подобни неща, има опит, дали като продължавам всеки ден да си ходя на фитнес, спазвам режима ще успея да преборя целулита за 3-4 месеца? Наистина, доста се притеснявам по този въпрос, затова ще съм благодарна на всеки, който си направи труда да ми отговори. :)

Коментари

1.   При мен се получава с прясно изцеден сок от грейпрфрут на гладно всяка сутрин. Говоря за такъв, който ти току-що си си изцедила, а не някакъв от магазина купен. И закуската ми е около 15 мин. след като съм пила сока. НО има една много важна подробност - ако пиеш някакви лекарства, НЕ пий сок от грейпрфрут, защото влияе на действието на лекарствата и това е много вредно, може да бъде дори смъртоносно (зависи какви са лекарствата). Аз не пия никакви лекарства, освен едни витамини, но ги пия часове след като съм пила сока и затова си правя такъв фреш, но когато съм била на антибиотик примерно, по време и няколко дни след края на лечението с антибиотика не пия сок от грейпфрут. Затова ако не пиеш лекарства, пробвай това. Иначе си знаеш - без сладки, блъскани със захар/сол неща, мазни, много тестени.. с 2 думи - храни се здравословно. Това е от мен :)

2.   За ефективно премахване на целулит има една дама в квартал Лозенец, която прави Йонитерми процедури и съставя антицелулитни програми за лечение на целулит. Ходих при нея миналата година и съм много доволна. Потърси я в интернет и се виж с нея. Тя ще ти покаже как да се храниш и упражнения за да запазиш резултата. Успех!