Споделена история от Спорт и красота

Да се подстрижа ли късо?
Здравейте, имам коса до бюста!Обмисляла съм да се подстрижа късо малко над рамената.Всички казват че много ще ми отива но пък от друга страна ме е страх да попитам майка ми а и също така тренирам танци и ако съм с къса коса ще се изпотявам!Моля ви за съвет ако и вашите дъщери или вие сте се чудели моля споделете благодаря предварително!?

Коментари

1.   Нито те знаем как изглеждаш и дали ще ти ходи... как пл двволите мислиш, че някой тук ще ти отгови правилно... питай някой който те вижда всеки ден... приятелки.. съученици.... а и как като се пострижеш късо ще се изпотяваш... това не го разбрах...?? !!

2.   Подстрижи се, но не толкова късно и не така внезапно. Лично аз съжалявам, че си резнах косата, защото иска повече занимавка, за да я приведеш в приличен вид.

3.   Aз не бих. Кaто знaм кaкъв шок бях преживялa преди около 4 години кaто ми остригaхa рaзкошнaтa косa уж сaмо зa връхчетa, от дължинa до кръстa ми я нaпрaвихa до брaдичкaтa:(((
Сегa пaк си е дългa, но от тогaвa във фриз. сaлон не стъпвaм, постригвaм си я сaмa.
И зa къв ти е късa косa, още повече преди зa тaнците искaхa 40 см косa, кaкво тaнцувaш, че може и с късa или не е професионaлно?

4.   Не се подстригвай така - първо трудно се поддържа точно тази дължина, ако клониш към къдрене или чупене - косата ти ще стане на метла и ще трябва да изправяш, а при дългата коса се изправя от тежестта си, ВТОРО - мъжете обичат дълги коси. Ако искаш промяна е по-добре нещо с цвят и форма да пробваш - например отпред да е по-смело решението с бретон или някакъв страничен вериант, но НЕ СЕ ПОДСТРИГВАЙ късо

5.   А уе брат ми, най-хубави са дългите коси при момичетата винаги :) Аз имам дълга ;дд и наистина няя как да ти отгворим правилно тук се пак ни знайм как изглеждаш ;д

6.   Хей, едва ли ще ти помогна но все пак... Отидох един ден на фризьор. Казах да ме подстрижат малко ( връхчетата ). Тя ми ги обра, попитаме дали искам да ме подстриже по - късо. Аз реших да... После резултата хич не ми хареса, то не беше рев, тръшкане. От тогава, ходех на опашка за да не се забелязва и така. Номер 1 е горе-долу прав. Все пак ние не знаем как. По-добре не слушай другите, а си избери ти....

7.   Да, пострижи се. Това е коса, тя расте .. Пък и дори да я пострижеш малко над раменете пак ще можеш да я хващаш със шноличка, например. ;) Аз имах коса до кръста,и да ти кажа сега не съжалявам че я постригах, много по-добре ми е .. Но все пак ти си решаваш. :)

8.   Как може да ревете и да се кръшкате заради една коса? Тя расте. - Момиче на 16

9.   Моят съвет е недей. И аз направих тази грешка преди няколко дена и много съжалявам. Имах дълга коса, колкото твоята, и реших, че искам промяна. И като казах на фризьорката, че искам малко под раменете, тя много ми я скъси, отделно я филира страшно много и сега косата ми прилича на обрулена - щръкна на всички възможни посоки и приличам на лелка с гнездо на главата. Сега си купувам шампоани за бърз растеж и не знам какво да правя. Остани си с дълга коса.

10.   И аз не виждам драмата, коса е - расте. Какви са тия работи - недей, ще съжаляваш... Ако искаш промяна, това е най-лесното. Ако не ти харесва, ще я връзваш някой и друг месец и ще израсте.

11.   Леле що за коментари! Момиче дори да е зле косата расте дори да бавно! Все пак може всички да са с дълги коси но пък защо да не си различна???? Според мен трябва да пробваш но отиди при добър фризьор.

12.   Не,аз лично не харесвам къса коса.Красивата дълга коса е признак на женственост.Средната дължина,също е женственост.Но късата е магарешко и мъжко.Даже и на черта не е секси и женствено.Ако е по къса от средна дължина не е хубаво.Аз съм се постригвала по-късо.Хората са ме виждали и с по-къса и по-дълга.Но принципно съм с средна или дълга..Зависи от пострижката ми.

13.   Не, аз лично не харесвам къса коса. Красивата дълга коса е признак на женственост. Средната дължина, също е женственост. Но късата е магарешко и мъжко. Даже и на черта не е секси и женствено. Ако е по къса от средна дължина не е хубаво. Аз съм се постригвала по-късо. Хората са ме виждали и с по-къса и по-дълга. Но принципно съм с средна или дълга.. Зависи от пострижката ми.

14.   Косата падаща отпред на гърдите е окей до 7-8 годишна възраст. После е яко изостанало. Прави се така на етапи отпред да няма нищо и после от ушите назад постепенно да се удължава. Отзад вече си е нормално дълга. Пробвай и ще видиш че разликата е потресаваща, направо ще се изкачиш на ново ниво. ч

15.   Моят съвет е да постъпиш както се чувстваш добре.
Думата "обмислям" ми звучи, сякаш няколко приятелки са ти го казали или направили.