Споделена история от Спорт и красота

Само да споделя!
Здравейте има много истории подобна на тази, която ще ви споделя. Но исках и аз да споделя. Момиче съм на 14. Миналото лято ( тогава бях на 13) тежах 65кг. и бях висока 1. 51ст. исках да отслабна колкото да изглеждам нормално и да се чувствам добре. Ходих малко на плуване и спрях газирано и пържено. Не знам как но не положих толкова усилия просто знаех, че трябва да отслабна да ям здравословно и да се движа. Аз ядох здравословно без да се движа кой знае колко но отслабнах малко. Сдобих се с фитнес уред крос-тренажор и от скоро тренирам и на ден изгарям по 1500-1700 калории. Ям си каквото поискам въобще не се лишавам. Само дето не пия газирано и не ям чипс от вече половин година. Но вече свикнах и въобще не ми пречи. Пия много вода. Сега сутринта на училище ям по един кроасан или бейкролс но не и от мазните закуски. На обяд ям готвено с по една филийка хляб. Вечер много обичам салата и после готвено пак с една филийка хляб и когато си поиска си ям сладко като бонбони вафли и други. Не преяждам и ям когато съм гладна. Много обичам спагети и ги ям често. Но все пак тренирам и наистина има ефект. Казват ми че съм отслабнала но все още не е достатъчно за да се чувствам добре. Понеже нямам къде да се премеря в нас и не знам колко съм тежка сега :дд лятото ме мериха на доктор. Но съм сигурна че съм свалила поне 7 или 8 килограма. И ще продължавам така ще тренирам на корс-тренажора и няма да се ограничавам и ще пия много вода. Лятото ще карам колело и ролери всеки ден и готово. Преди имах коремче но сега почти нямам. Стават ми дънките които ми ги бяха взели когато бях 6 клас после ми бяха супер тесни а сега ми падат и ги нося с колан :дд. Сега само трябва да отслабна малко в бедрата и още малко в корема и ще съм добре. Исках само да споделя как правя. Искам да ви питам също дали това което правя е добре? И може да изкажете мненията си.

Коментари

1.   Харесва ми историята ти! :3
И аз се мъча да се стегна малко за лятото, тъй като последно време си седя вкъщи и не правя нищо от празниците се образува малко коремче.
Хубаво е, че не се ограничаваш съвсем от храната. Щом си ядеш нормално и тренираш- не мисля, че би трябвало да има проблем. Нека храненията ти са поне до 20 мин, яж бавно и не бързай, това го бях чела някъде :Д също е хубаво като ядеш да не гледаш телевизия, тъй като умът ти е разсеян от екрана и поглъщаш двойно количество храна. Наистина ти се възхищавам, продължавай в същия дух! ^^
Ще се радвам, ако споделите какви упражнения правите и да ми препоръчате. :)

2.   Това е добре, че си се мотивирала. Продължавай така, ограничавай вредните неща и спортувай. А и да те питам, вкъщи имам кростренажор, но не го използвам почти, защото си мисля, че няма ефект :Д По колко минути тренираш на него и дали изобщо си заслужава, тъй като даже не знам за какво си го купих като не го използвам

3.   Номер 2 кростренажора има ефект според мен нужно е постоянство. Аз тренирам на него докато не изгоря 1800-2000 калории там някъде и ми отнема по 40 мин. или 60мин. То си пише времето и изгорените калории на момента. Ако искаш да започнеш да тренираш започни по малко първо 10 минути после 15 и така по-малко докато не стигнеш да тренираш до толкова колкото искаш така няма да се изморяваш толкова лесно. И номер 1 ще махнеш коремчето за всичко си има начини можеш да пробваш с коремни преси или нз. Мерси много вие ме мотивирахте още повече :3

Авторката