Споделена история от Спорт и красота

Червена коса
Здравейте, искам червена коса, но като казвам червена, имам предвид много червена :D Боядисвала съм се няколко пъти червена... но самата боя не се води много червена... косата ми става между много светло кафяво и червено, а не изцяло червено, по принцип косата ми е кафява и да... Трябва ли да се изруся или избелея първо, че да се боядисам червена? Благодаря предварително и моля модераторите да ми публикуват искането!

Коментари

1.   Зависи с какво ще се боядисаш. Ако е с боя от магазина колкото и да се изрусяваш няма да се получи. Ти искаш много силен цвят. По-добре се консултирай с фризьора си. Аз също имах червена коса ( и моята по принцип е кестенява). На мен ми я направи фризьорката ми.

2.   Аз съм със супер тъмна кестенява коса и си я боядисвам в червено със степче. Да правилно прочете. Взимаш си едно от ягода, слагаш а котлон вода сипваш степчето и когато заври я махаш слагаш си косата седиш около 1 минута и готово. Това седи най-малко година

3.   Това което искаш ще го постигнеш с гръцката боя на "Сери" - тя е професионална и е страхотен цвят, доста агресивна е, защото в нея има обезцветител, но пък цвета си заслужава.
Аз съм с такава вече от дълго време и страшно се кефя, никоя друга боя не може да ти даде този цвят. Мога и номера да ти кажа - 1066

4.   Най-добре иди на фризьор. Едно, че там имат професионални бои, друго, че знаят как да постигнат желания от теб цвят, защото ако се боядисаш вкъщи не е сигурно какво ще излезе накрая. И да не се окажеш с някаква оранжева коса.

5.   Seri е много добра боя.

6.   блондор и след това червена боя, а и боята на сери също е много добра.