Споделена история от Спорт и красота

Искам промяна
Здравейте момиче съм. Тийнейджър. От доста време съм обмисляла да направя промяна в себе си и днес със съученичка се заговорихме и тя ми каза що не се подстрижеш късо на черта до раменете много ще ти отива и си казах така или иначе в края на месеца ще се подстригвам тя косата ми така или иначе е почнала да цъфти та до тогава ще си е поцъфтяла добре и ще трябва така или иначе да се скъси доста. Косата ми е малко под бюста. Вие какво мислите да го направя ли? Случлаво ли ви се е нещо подобно? !

Коментари

1.   Разрови се из интернет и избери точната прическа - която не само най-много ти харесва, но и най-много ще ти отива. Както на формата на лицето, така и на характера. Т. е. само ти можеш да знаеш да режеш или не.
Е, аз въпреки това ще ти кажа - режи, така или иначе пак ще порасне ;)

2.   Защо не пуснеш снимка да преценим дали ще ти отива такава подстрижка?

Иначе мнението ми е по-добре да не го правиш, а само да ти изтъни косата от средата надолу, за да изглежда по-обемна косата ти.

3.   Дa, случи ми се и още кaк. Скъсaх се от рев след товa. Сегa пaк си ми е дългa, дори повече от преди, вече е под кръстa и нямa дa нaпрaвя същaтa грешкa. Не се постригвaй, зaщото тaкa кaзaлa приятелкaтa ти. Aко ще го нaпрaвиш, трябвa дa е, зaщото ТИ тaкa искaш. Инaче сигурнa ли си, че приятелкaтa ти не те " съветвa " тaкa от зaвист? !

4.   От авторката
Въпросната приятелка със сигурност не е от завист. Направих го. Резултата е страхотен навих се и го направих вярно бая коса отиде но повечето хора казват че така ми е много по-добре.