Споделена история от Спорт и красота

Диетата на Ваня Червенкова
Здравейте. Момиче на 19 години съм и имам около 7-8 килограма за сваляне. От днес започнах нашумялата диета на Ваня Червенкова и искам да попитам дали някой от вас я е правил и ако да, какви бяха резултатите? Тъй като все пак е нужно и движение, на ден изминавам около 10 километра пеш, понеже нямам възможност за друго. Ще се радвам да чуя мненията ви, благодаря предварително! :)

Коментари

1-50 от 90

1.   Ако вървиш 10 км на ден, и без диета ще отслабнеш. Само не пий аспирин на гладно-ще си раздразниш стомаха.

2.   Пробвай диета на Петър Димков!

3.   Здравей :) Аз също започнах тази диета, нямам много кг. за сваляне, вече съм на 16-ти ден и нямам представа колко кг. съм свалила, но дънките ми стоят свободно в бедрата. Аз обаче имах леки прегрешения, защото на първия салатен ден ми причерня и щях да припадна.

4.   На 9тият ден съм и нищо. Абсолютно НИЩО! :(

5.   Поредната йо-йо диета. Пълни глупости. Идва лято. Яж плодове, зеленчуци и никакви сладки и други изкуствени въглехидрати.

6.   Здравей!
Аз съм на тази диета от 3 дни и за тези 3 дни съм свалила 4 кг. Успех! :)

7.   Че тази Червенкова не е ли дебела? За какво ти е диетата на някой дебел? Явно не действа

8.   Ще видим какво ще стане, благодаря ви за отговорите :)

Авторката

9.   Доволна съм от диетата! Макар и с прегрешения успях да сваля 8 кг. Сега започнах цикъла отначало. Правила съм я преди години, но наистина е добре да се внимава след това с начина на хранене! Сега след като родих и второто си дете имам доста за смъкване и мисля, че това е диетата за мене. Успех на всички!

10.   А каква е диетата? Че пиша в Интернет, а нищо не излиза..

11.   http://www.marica.bg/внимание!-диетата-на-ваня-червенкова-е-опасна-news392750.html

12.   Не би трябвало да е опасна!

13.   Авторке какво става спазваш ли диетата? Ако "да" колко кг свали за колко дни? Аз съм от днес на нея :)

14.   Авторката : Всичко отиде на кино след като заминах на почивка за няколко дни :D Слабата ми воля и този път се обади, но в момента правя всичко по силите си да сваля излишните кг., макар и не с тази диета. Иначе номер 13, напиши ако искаш какви са твоите резултати. :)

15.   И при мен стана така :-)

16.   Здравейте! Няма да отварям нова тема! Ако ома желаещи да се включат и да се нахъсваме тук. Аз съм на 6-ти ден от диетата. Втори зеленчуков. свалила съм 2 килограма. Но подозирам, че задържам вода, защото чакам да ми дойде. Висока съм 170. Тежа 58. 700 в момента. Цел няма. Ако успея да сваля 5 кг ще съм доволна. 2, 5, 3 няма значение.

17.   Аз съм номер 14.. Не сваляш толкова кг, защото няма какво да сваляш много си добре. Аз ще я започна но след две или три седмици. Дръж ни в течение :)

18.   Номер 16 , браво 2 кг. за 6 дни е много добре според мен. Аз вече съм на 4ти ден , справям се засега, ще се изтегля в събота и ще пиша резултати. Диетата я съчетавам с много движение. Висока съм 170 и съм 67 кг., целта ми е -10 кг. и този път няма да се откажа!Успех на всички :)

~Авторката ~

19.   Номер 14 - и аз съм висока 1. 70 явно не сме нисички :D
Аз тежах 55кг. и напълнях доста сега съм 65кг.
Искам да сваля тези 10кг :)
Успех отново и аз ще я започна след седмица!

20.   Момичета, здравейте! Има грешка в коментара ми нз как не съм видяла преди да постна. Не съм 1. 70, а 1. 60 ( айде и 65, 1. 65) но исках да закръгля и накрая вмест 1. 60 съм чукналс седмицата. Извинявам се. За сваляне има, поне 10 кг, ноооо се уморих от сеаляне, лачване, поставяне на цели, разочароване, зс това ви пидах, че 2 кг да сваля все файда, 3, 4, 5 дай Боже. Но вече го давам полека. Извинете ме! Та значи 58. 700 съм до този момент на височина 165 айде няма да режа петте см. Успех и воля и пишете :)

21.   Искам само да ви кажа, че днес ми беше плодов ден. Не знам каква е тази диета, но на мен ми стана лошо, започна да ми се гади и да ми се вие свят, въпреки, че ядох ябълки, банани, ягоди и пих 2 сока от зелен лимон. Според мен режим, който влияе по този начин на организма, не е добър, въпреки, че до онзи ден твърдях друго. Просто не знам какъв организъм трябва да има човек, за да издържи 2 дни само на плодове и вода или на зеленчуци и вода, така, че внимавайте много, не го правете на всяка цена! Здравето е по-важно! Аз ще продължавам да я правя, но през плодово-зеленчуковите дни ще включвам и малко други неща, защото поне за мен е невъзможно. :)

~Авторката~

22.   Авторке, в плодовите дни бананите са забранени. Не знам дали има значение това и да ли не ти е станало зле от това. То един два банана, едва ли могат нещо да навредят, но знам ли. Аз се чувствах зле през зеленчуковите дни. Нз при повторението как ще ги изкарам пак. Днес ми е първи плодов ден. Кантара показва 57. 600. Много съм доволна, но да видим. номер 16

23.   Момичета какво става,колко кг свалихте и за колко дни ? След няколко дни почвам .. :))

24.   Аз приключих диетата. За 12 дни точно 3 кг и 100 грама свалени. Днес почивам и от утре пак започвам. Последните два дни на мляко бяха кошмарни. При повторението не знам как ще ги издържа. Успех на всички

26.   \'\'Аз съм на втори плодов кантарът показва -4кг.Не знам дали е правилно,но пия аспирин Протект?Колко се почива между двата 12 дена

27.   Здравейте. И аз спазвам тази диета и днес ми е първи "рибен" ден, тоест 7ми ден. Като цяло, диетата много ми допада, но не мога да кажа, че я спазвам на 100% (може би - 90%, ако се брои това, че пия кафето си с малко кофимейт и захар, или това, че от време на време си позволявам по някой бонбон). Аз съм на 22г, ръст 164см и бях 80, 5кг в началото на диетата. Сега съм 77, 4кг в сито състояние (след вечеря), сутринта като се изтеглих (на гладно) бях 76. 9кг.. Целта ми е 60кг :) Пожелавам на всички успех!

28.   Абе, не знам каква е тази диета на Ваня Червенкова, но същата тази дама преди няколко дни я гледах по телевизията и си е все така дебела, така че и да има някаква полза от тази диета, след това очевидно има и йо-йо ефект, така че...

29.   Здравейте! Покрай бала си правих тази диета и свалих 9кг за 24дни. Спазвах я стриктно и правих упражнения, има ефект ако имаш и воля :-)))

30.   Номер 29 какви точно упражнения прави? Аз съм на 4 ден и съм с -2кг. Незнам какви упражнения да правя за по-добри резултати. :)

31.   Здравей, искам да попитам кой е отслабнал с тази диета и дали е дълготраино, преди година свалих 22кг с 90дневната диета, останах доволна, но ми е дълга за да е повторя имам 3-4 кг за махане, дали ще ми помогне. Благодаря

32.   Здравейте, с тази диета свалих 5 кг, ще я повторя

33.   Здравейте, на морето качих 4 кг. и след това направих 1 курс, от който трайно ги свалих. Сега съм на втори курс и свалих още 4 кг. По принцип не мога да спазвам диети, но тази изобщо не ми е трудна. Намалих драстично яденето и се чувствам добре. След раждането на второто ми дете качих трайно десетина кг. и вече 5 години не мърдам освен нагоре Сега имам още поне 5, 6 кг. за сваляне и съм много доволна от диетата.

34.   Има група в фейса за тази диета членувай там пише всичко и ще ти помогнат много! Успех!

35.   Килограмите се запазват единствено ако се повтори диетата, а именно 24 дни и след това 2-3 почивка и пак 24. Днес ми е четвърти ден, но аз със сигурност ще направя поне седмица почивка преди да я повторя

36.   Здравейте, аз съм на втори ден днес и все още нямам резултати, които да споделя, но четох, че е възможно да получиш лениви черва и йо йо ефект, какво мислите по въпроса? Няма да се откажа така или инъче, но искам да чуя мнения? И за какво са аспирина и витамин С? Как действат и има ми резултат ако не ги пия?

37.   Искам да попитам, в дните на млякото, може ли да се прибавят овесени ядки примерно?

38.   Искам да попитам, в дните на млякото, може ли да се прибавят овесени ядки примерно?

39.   Здравейте, мога ли да заменя рибата с кисело мляко? Не обичам риба.
Благодаря

40.   Аз съм на 4ти ден-2ри на пиле. За сега се чувствам добре и съм килограм надолу. Имам за сваляне 8кг дано успея да ги сваля!

41.   Здравейте! Аз също съм на тази диета вече 8ми ден, но честно казано не виждам някаква промяна, а и кантара ми изглежда е развален. Един ден показва с 5 кг повече, друг път с 5 кг по-малко. Иначе съм много стриктна, единствиното ми прегрешение е, че сутрин си пия кафето с 1ч. л захар. Но пък не мого да го пия горчиво. Незнам какво да си мисля, може ли лъжичка захар толкова много да влияе на диетата?

42.   Здравейте, това според мен не е диета, а по скоро хранителен режим. Всички знаем, че не е хубаво да се смесват храните, това ни е грешката, че в един ден може да ядем абсолютно всичко. Аз съм на 1ви ден, 2-ро повторение. Доволна съм. НЕ знам колко точно съм свалила, но аз не я приемам за диета, за мен става начин на хранене тип хранителен режим. На 25 години съм, 160см и съм 53 кг, с този начин на хранене може да не сваям, но поне подържам теглото си, което също е много трудно и се радвам. Забравих да добавя, че всяка сутрин правя по минимум час кардио, колкото и добра да е една диета или един хранителен режим без спорт не се получава толкова добре, а и спорта е здраве. Успех на всички! :)

43.   Аз съм на 3ти ден пиле второ повторение и съм свалила 5кг, но ходя и на канго джъмпс

44.   Здравейте, искам да споделя с вас колко съм доволна от тази диета. Започнах я преди месец сега правя трети цикъл и днес ми е 8 ден /втори на риба /, до момента съм свалила 15, 500кг. През първите 12 дни свалих 8кг. а останалите 7, 500 до мемента. Спазвам я стрикно без да използвам асперин и витамин С. По принцип винаги съм имала проблеми с килограмите но след раждането станаха прекалено много / не ги споменавам от неудобство /. Тази диета е не само ефикасна но и действа на психиката поради простата причина че нямаш ограничения в количеството храна, т. к при всички диети се пише 100гр. от това 150гр. от онова и това обостря не апетита а натоварва психиката за ограничения поне на мен така ми действат другите диети. А за слабите дами които са 55-65кг. искам да кажа че един слаб човек сваля по трудно килограми от един пълен по време на диета, а това не трябва да е критерии за ефикасност на дадена диета. Аз продължавам да спазвам този режим на хранене до постигане на поставената ми цел, чувствам се прекрасно психически, физически и емоционално. Успех на всички дами :)

45.   номер 44 това е много хубаво. Аз сум на 22ри ден второ пожторение и сум свалила само 5кг. ;( Очаквах за тези 24дни да сваля поне 8кг.

46.   Номер 44, сайтът е абсолютно анонимен. Моля те, напиши от колко кг започна и правила ли си диети досега. Аз започнах от 83, 9 кг и за същото време - 2 х 12 и 1 х 6 станах 79, 4 кг. Спазвам диетата стриктно, без нарушения. Факт е, че се чувствам по-добре и ми е леко, но свалените кг са малко. Естествено, продължавам, макар че ми писва да ям два дни едно и също. Надявам се, след 2-3 месеца да достигна целта, която е около 70 кг.

47.   Здравейте.Аз съм на втори плодов ден значи на 10 ден от началото на диетата и съм свалила 7 кг до тук.Надявам се поне още 1 кг до 12 тия ден . Успех момичета.Диетата наистина има резултати.Давайте смело.Щом аз я издържах,която немога без сладко и кола,какво да кажа.

48.   Искам да попитам какво мога да ям вместо рибата

49.   Родих преди 6м. и 20дни. Имам за сваляне 20кг. тежат ми и се чудя каква диета да започна. Тъй като кърмя бебето си не знам дали тази диета е подходяща. Моля споделете мога да се подложа на нея!

50.   Здлавейте, аз тежа около 57 кг (160 см) и съм на 60 години. Започнах диетата вчера, защото имам 5 килограма повече, които се натрупаха в последните 3-4 години. Не обичам риба, особено да я готвя и да омирисвам къщата. Смятам да я купувам готова опечена. Радвам се, че има положителни отзиви за диетта.
Чудя се напрадналата ми възраст, дали ще забави свалянето на килограмите?
Успех на всички ( и на мене особено)!

51.   Здравейте!
Предстои ми да започна диетата след няколко дни, но имам няколко въпроса преди това
1. Тъй като не обичам пилешко месо, с какво да го заместя? Чел съм в интернет от хора, които са я правили, че заместват пилешкото с риба или вместо това да удължа някои от другите дни (например зеленчуковият)?
2. При плодовете ситуацията е същата, освен банан не обичам никакви други плодове. Знам, че бананът е единственият плод, който не се разрешава в плодовия ден, въпреки че една позната го ядеше и имаше ефект. Явно пак ще трябва да удължа някои от другите дни?
Ще съм много благодарен, ако някой който е изпрабвал диетата може да ми отговори на въпросите.

1-50 от 90