Споделена история от Спорт и красота

Диетата на Ваня Червенкова
Здравейте. Момиче на 19 години съм и имам около 7-8 килограма за сваляне. От днес започнах нашумялата диета на Ваня Червенкова и искам да попитам дали някой от вас я е правил и ако да, какви бяха резултатите? Тъй като все пак е нужно и движение, на ден изминавам около 10 километра пеш, понеже нямам възможност за друго. Ще се радвам да чуя мненията ви, благодаря предварително! :)

Коментари

51-90 от 90

52.   Здравейте, бях се отчаяла, че няма да мога да отслабна. С годините, а
вече съм на 48, натрупах от 65 до 80 кг. През м. 12. 15г. направих 12 дни
от диетата и свалих около 5 кг. Много стриктно я спазвах, само хапвах мед 1 л. сутрин, това ми беше прегрешението. След това дойдоха празниците, внимавах не много с храната, върнах 2 кг. От 4. 01. 16 започнах нови 12 дни. Сега ми е по-лесно, явно вече имам нагласа.
Най-трудно ми е 2 дни на пилешко, ама с лимон за вкус се справих. Момичета, отслабва се, не се отказвайте!

53.   на 46 години съм и съм постоянно на диети.Ако не се промени начина на хранене като цяло,винаги се получава йо-йо ефект от всички диети.При мен поне така се получава всеки път.Единствената диета при която свалих 18 кг за 8 месеца/при стриктно спазване и никакъв алкохол/ е Диетата на Аткинс.След 90 дневната си качих старите килограми, и 5 отгоре.Но признавам си че прекалявам със сладкото.Висока съм 165 см и в момента съм 77кг.Нормалните ми кг по принцип са 60.Но ще съм доволна и на 65.Ще опитам,може би за последен път и диетата на Ваня Червенкова.Не разбирам защо обаче говорите за плодови дни като останах с впечатлението че два дни се ядат салати!

54.   Защо не пробваш да спреш ''диетите''? На тия години вече би трябвало да си изградила режим на хранене, които да те поддържа.

56.   Добре, бе хора, аз ли не разбирам нещо?? Някой от вас виждали ли е Ваня Червенкова на какво прилича? Защо по дяволите ще искате да спазвате нейната диета? Тя е много, много далече от модел на подръжание относно външния си вид.

57.   Здравейте, искам да подкрепя колебаещите се. За първите 12 дни отслабнах 3 кг, т. е. от 57 станах 54 кг. Беше ми трудно само през пилешкия ден - не обичам пиле. Сега съм на третия ден от вторите 12 дни (- 1 г вече). Вторият курс минава значително по-лесно. Аз обичам сташно много сладко - направо "захарна зависимост". Умирах за сладкиш само първите дни.
Ако може да съм полезна - разтръбих около себе си за диетата. Сега всичките ми близки не ме канят да ям и уважават усилията ми. Това също ме мотивира да продължавам.
Как става захранването? Има ли правила? Благодаря, ако някой може да ме посъветва.

58.   Аз свалих около 5 кг без да я спазвам стриктно, но се отразява негативно на организма. Започна косопад на косата, кожата на ръцете ми се бели на малки кръгчета. Пия комплекс витамини и пробиотик.

59.   Мацка, сериозно ли смяташ, че това е подходящ вариант? В смисъл, просто погледни Червенкова какъв е бизон. Нейната диета реално е добър фотошоп и специални пози по снимките, каращи я да изглежда по- слаба.

60.   Здравейте на всички!
Който иска да направи нещо за външния си вид и по-доброто си себеусещане, не трябва само да се сравнява с останалите, а с това как самият той може да се чувства и изглежда. Ваня Червенкова, независимо от различните коментари за нея, явно се чувства по-добре в смалената си кожа, а това дали на някой му харесва или не - не се нуждае от коментар.
Аз самата съм от рубриката "качих 10-15 кг. след раждане", които така и не свалих близо 5-години по-късно, тъй като не мога да пазя диети, а не се оплаквам от липса на апетит. Реших да пробвам тази диета заради убеждението, че действа и пречистващо на организма, а най-вече и защото няма ограничения в количествата, не е необходимо да се съблюдава определен график и т. н. Започнах на 04. 01., и за първите 8 дена свалих почти 6 кг. (от около 76 кг. ) Чак не можех да повярвам... Е, при мен в последните 4 дни, на които възлагах най-големи очаквания (плодове и кисело мляко), ефектът беше най-малък - по-малко от 1 кг. за тези 4 дни, но пък предполагам, че точно тогава е най-голямото прочистване на организма.
Съветвам всички да не се демотивират от негативни коментари, а ако имат желание - да пробват сами и лично да преценят за себе си ефекта на диетата. Според мен Ваня Червенкова е била наистина добронамерена, макар в нашата държава това да не се приема за възможно.
Успех!

61.   При проблеми с щитовидната жлеза се стига до хормонален дисбаланс. Сокът от нони помага на жлезите с вътрешна секреция и за хормоналния баланс. Една клиентка сподели в На кафе, че с този сок е отслабнала. Човек не е изучил действието на всички жлези в тънкост, но често при проблеми с щитовидната жлеза се стига и до напълняване. http://www.kafe-ganoderma.eu/noni-morinzhi Ако пиете кафе, друг начин да контролирате апетита си е да го смените с кафето с рейши - рейши е богата на много нутриенти и храни клетките на клетъчно ниво. Когато клетките са сити, те не подават сигнал за постоянен глад. Забелязала съм, че може да ставам от масата и отново да съм гладна. След като изпия едно кафе, този вълчи глад спира да ме мъчи. Другото, което ми прави впечатление е, че това кафе действа на стреса и депресията, успокоява нервната система. И това не е случайно - рейши внася повече кислород в кръвта, а мозъка е основен консуматор на кислород и това му се отразява много добре. От 1 пакетче стават 2 чаши кафе. А тези, които не пият кафе - има горещ шоколад и чай. От собственикът на фирмата-производител научих едно - а то е, че за да бъде здрав човек се нуждае от поне 15 различни храни на ден на масата си. Това е така, защото тялото има нужда от различни минерали, витамини и други нутриенти. В Африка има племе, което цял живо се храни с един и същи сорт банани. И средната продължителност на живота е не повече от 36- 40 години. Жените често правим диети и по този начин тялото ни остава гладно. Това води до подкиселяване на тялото и до появата на гинекологични заболявания като кисти и миоми, ракови заболявания, инсулти и т.н. Така, че ако искаме да сме здрави и да живеем един пълноценен дълъг живот, нека да нахраним тялото си и да се грижим за него. http://www.kafe-ganoderma.eu/products

62.   Скъпи дами.... Не бъдете зли... Ваня Червенкова не е бизон. Отслабнала е страшно много, казвам го защото я виждам доста често. Диетата има страхотен ефект, аз свалих, така трудните за мен 7кг, висока съм 1. 69, тежах 62кг, а сега съм 55 кг, направила съм само един курс от 12 дни, и то не стриктно. От пролетта миналата година до сега съм качила само 1 кг.... Явно всичко е до нагласа... След тази диета аз просто се замислям какво ям, , , Успех на всички... С негативизим, нищо няма да стане

63.   Здравейте, аз съм на 8 ден/втори рибен/, сутринта заковах кантара на -5кг. за което съм много доволна. Диетата наистина действа, чувствам се прекрасно.

64.   Здравейте, аз съм на 10ден, до момента съм свалила 6кг! Твърдо мога да твърдя, че действа защото това за мен не е диета а хранителен режим. До сега в нито един от дните не съм усетила глад, можеби леко ми е по отпаднало но не и глад. Хапвам през 3 часа каквото е отредено за деня и няма как да усещам глада, защото корема е сит. Пожелавам успех на всички опитайте и ще останете доволни когато почнете да си дигате дънките на всяка крачка. ;)

65.   Здравейте: ) от днес съм започнал режима в момента съм 130 на 190 височина... активно спортувам.. ще споделя резултата след 10 дни

66.   Бях 63кг. около 20дни огроничих малко храната и свалих на 60кг. Започнах тази диета и за 10 дни стигнах до 57кг. През 11 и 12 ден си хапвах каквото ми душа иска и качих 2 кг. Станах 59 кг. Започнах, с два дни глоба :) т. е. стартирах с незпълнените два дни на мляко, днес ми е втори ден на картофи и съм отново 57 кг. Целта ми е 53кг. ТРАЙНО. Висока съм 160см.

68.   Аз съм на 10- ти ден тоест втори на плодове, изключително доволен -7кг. без фитнес, пия всяка сутрин 3in1 и втория ден от пилето ядох свинско и пих бира.

69.   Здравейте! В момента съм 8ми ден от диетата и съм -6кг. Сутрин си пия кафето със сметана и захар, след обяд 3в1. Супер доволна съм! Ще направя и втория цикъл и пак ще споделя :) Имам доста да свалям!

70.   Здравейте, аз съм в 5 ден от диетата. теглих се в началото и бях 62кг. кантара ми е малко неточен с 1км. Висока съм 160см. Вчера 4 ден се теглих на друг кантар и показа 61 и нещо. Обаче. Аз смених пилето със заешко, защото имаме домашно заешко месо. Вчера в четвъртия ден през деня бях отпаднала, виеше ми се свят пих кафе и се почувствах малко по-добре. Ще се изтегля в края на зеленчуковия ден и ще споделя.

71.   над 60 год съм и имам килограми за сваляне но при досега правените диети ми се вие свят. Не знам дали ще мога да се справя.

72.   Аз по принцип имам по-нисичко кръвно, но все пак реших да почна диетата.
На четвъртия ден- втори пиле, ми се зави свят и като си измерих кръвното беше 90 на 70. Хапнах блокче шоколад и чай с мед и нещата станаха по-добре.
Не смятам да продължавам да я следвам, защото явно режим без никаква захар не ми понася на организма.
Вместо това според мен спорт, без хляб, мазно и пържено и по-малко сладко по-бавно, но ще помогнат.
Успех на останалите! Не казвам, че диетата/режим е лоша, но като съвет не мисля, че е много добра за хората с ниско кръвно.

74.   Здравейте! Аз също се подложих на режироелемент но три кг. да си надолу ( има ефект и не е драстично )... Не гладуваш, спазваш режим. Приемам около 2-3 литра вода. Реших към диетата да добавя и прием по една таблетка на хром (Хром форте)... За повечето от вас е ясно, че това е микроелемент (минерал), който регулира правилната обмяна, регулира гликирания хемоглобин и същевременно подтиска апетита към сладко. Доволна съм от себе си. Опитайте и вие!!!

75.   Здравейте момичета, днес ми е 8 -ми ден (последен риба) още съм на първите 12 дни от цикъла, не съм се мерила все още, но усещам дрехите си по свободни, гордея се за момента не съм прегрешенията ла с друга храна, само пия кафето с подсладител понеже чисто е истинска отрова, а и съм с много ниско кръвно и не желая да припадна! Поставила съм си за цел да се премеря в петък понеже тогава свършва първият ми цикъл от 12 дни! Ще пиша тогава отново! Моята цел за сваляне на килограмите е доста голяма тъй като винаги съм била 50-57 кг, а след раждането на синът ми качих 18кг и се чувствам ужасно нищо от предишните ми дрехи не ми стават, просто съм ужасена от себе си! Най- хубавото е, че за момента не усещам глад към други храни, засищам се с храната която р за деня дадена в режима! Пия много вода!!! Успех навсички, които се стремят към изваяна фигура за лятото!

76.   Започвам утре ☺ дано да имам успех.

78.   Здравейте, преди година направих 90-дневната диета и свалих почти 10 кг. С времето малко по малко започнах да си наваксвам сваленото, че и добавих отгоре. От днес се включвам и аз пък да видим коя ще е по-добрата диета.

80.   Здравейте! Интересува ме дали има йо-йо ефект, връщат ли се килограмите след това..

81.   Има ли желаещи да стартират с мен? Почвам на 19 май 2016. Имам многоооо за смъкване, след 2 бременности една след дуга и по 2 г кърмене всяко- съм 30-35 кг отгоре над нормалните ми килограми, досега си угаждах, но вече не кърмя. Почва се. 158 съм висока, тежа 94 кг и съм на 38 г.

83.   Здравейте! От днес започнах и аз тази диета. Щте пиша резултатът след няколко дни. Дано е успешен.

85.   Привет!!!
Днес е последният ми ден от диетата и се чувствам превъзходно. А това което ме прави невероятно щастлива е, че съм свалила 8 кг.
Ще призная, че не вярвах във волята си но успях. По време на диетата съм изпила една чашка червено вино във рибния ден и още едно "съгрешение", в първия млечен ден, една купичка таратор.
Щастлива съм...
Успех на всички момичета и момчета разбира се :)!!!

86.   Здравейте момичета, писах Ви преди месец и половина, когато бях в началото на диетата. Свалих 13 кг за целият цикъл като съм го спазвала стриктно от 70 кг станах 57 кг, вече от доста време не я спазвам може би три седмици и няма йо- йо ефект, защото вече сте свикнали да приемате малко количество храна и се засищате от малко! Моят съвет към всички за да изглежда една дама идеално трябва да се ограничава от тестено, сладко, пържено о газирано и след като сте стигнали желаното тегло спазвате ли някакви ограничения ще изглеждате перфектно винаги вече без диети! Успех на всички

87.   Правя диетата за 4ти път, супер е. Винаги свалям 4-5 кг без да правя последните 2 дена ( киселото мляко) защото тренирам доста и не мога да издържам да не ям. 37- не можеш да добавяш ядки, но може малко мед. 39- аз също не ям риба, за това ям всякакви морски дарове- калмари, скариди, миди и т.н. Ако спазвате диетата стриктно няма как да не свалите. Днес ми е 3ти ден и съм -2кг. Всичко е до психическата нагласа. Успех ! :)

88.   не знам дали тази диета е подходяща за 60годишна жена с ъс ставни проблеми и високо кр. налягане а и без плодове през този сезон

89.   Здравейте!!! Искам да попитам дали ще има някакъв начин или да заменя деновете за риба с нещо друго или да ги пропусна? Защото изобщо не мога да я понасям!! Благодаря ви предварително

90.   Здравеите, искам да споделя резултат от първата 12 ка.. Точно свалени 5кг. Започнах диетата 66кг тази сутрин последен ден на мляко 61кг което е направо супер. Продължавам до постигане на целта си. Успех на всички.

91.   Диетата е доста ефикасна, на 10-я ден съм и съм свалила 5 килограма. Хора, не се отслабва доста на килограми, а на обем. Талията просто е страхотна, краката също. Мазнината НЕ тежи!!!

92.   искам само да попитам за тази диета защото и аз я почнах сутрин, обед и вечер ли се яде едно и също, защото никъде не е обяснено благодаря предварително

94.   Не мила, ако си на картофи можеш да ги ядеш един път варени, един път задушени, един път пържени.. но само картофи малко зехтин и сол. Това е!

100.   Аз използвах тази диета и има резултат, свалих 5 килограма, сега пак я започвам и мисля че е най разумната диета, защото не гладуваш и доказваш воля, има резултат. Просто трябва да започнеш и да караш докрая.

101.   Размишлявам на тема: затлъстяването в наше време.
Хапваме, пийваме, много си угаждаме,
но не се замисляме колко пъти преяждаме.
От утре на диета, започвам, но времето разсрочва..
Това утре не идва, минават ден, месец година, две
отдавана приличам на кюфте.
Влизам в магазина и една позната по същото време мина,
каза че започнала диета, здравословна била, стопявала за 12 дни 6 кила.
Започнах, два дни ядох картофена салата, слагах малко олио оцет.
За пържола мечтаех но на картофи дерзаех.
После минах на печено пиле, с мечта за салата, но забранена бе за мен мечтата.
Следващите два дни на зеленчуци. хапваш краставици, домати'
лук, гъби тиквичка печена, питам си дали не съм обречена,
толкова усилия положих, кантара гледам - няма драма, свалила съм три килограма.
Сега ми се повдига, два дни ям само риба, поглеждам в страни, не ще продължа няма да спра.
Стигнах до плодовете, ягодата сочна поемам, диня, компоти, , превъртях на всички обороти.
Ето дойде ред на двата дни последни с кисело млекце, издържах не се отказах воля показах.
Дали ще имам сила цикъла да повторя не зная, но на диетата дойде и края, постигнах резултат и не изглеждам като квадрат.
Изчезнаха и някои проблеми, като кръвно и топли вълни, доволна съм и затова другото не се брои.
Ваня Червенкова виждала съм те на екрана, не те познавам,
но ти благодаря че публично сподели как килограмите стопи.

103.   тежа 110кг на 27 години съм и съм висока 172см. започнах режима с един ден прочистване само плодове, и след това както е по стандартният начин с картофките. Днес е 2рият ден с пиле, не се чувствам гладна хапвам по малко и рядко.. не съм се мерила, но виждам как корема ми изчезва. Днес ще отида да си купя кантар и ще се премеря утре преди да почна със зеленчуците! Моя близка приятелка прави този режим и беше мн доволна с видими и дългосрочни резултати. пожелавам на всички успех и воля! :)

104.   Tова е единствената диета, която ми донесе резултати.
След като родих преди 10 години, какво ли не бях опитала да смъкна излишните 30 килограма.
Аз повторих цикъла 2 пъти по 24 дни с 2 почивни дни промеждутък.
Изгубих 14 килограма.
Това е единствена диетa, която ми помогна. Хиляди Благодарности на Ваня за нея. Тя ми върна радостта в моя живот.
След около 3 месеца почивка, сега я започнах наново. Целта ми е смъкна последните 10 излишни килограма. Сега вземам и Bevared хапчета за по-бърз резултат. Диетата няма йо-йо ефект, това е най-добрата новина.
Ваня, аkо четеш тук, Благодаря ти от сърце!!!

105.   Глупост е тази диета.
Не ми понесе, ставаше ми много лошо.
Измислици.
Има и други начини, а тази диета не е.

51-90 от 90