Споделена история от Спорт и красота

Модна агенция
Здравейте, бих искала да ви помоля да ми кажете какво мислите и какво знаете за Визаж и Ивет Фешън, защото повечето теми са от преди години и не знам как стоят нещата сега. :)

Коментари

1.   И двете агенции са известни с това, че са тайни агенции за платени жени, а с това темата ти става подходяща за „секс и интимност“. Още от 90те там се продават елитни проститутки, но мутринските времена свършиха и цените за плът паднаха, така че елитно вече няма...остана проституцията.

2.   "елитни проститутки" - това е любимият ми термин.

3.   Моя братовчедка преди беше почнала като модел във Визаж, но бях дочула, понеже сме далечни роднини,че май именно заради това, което описа номер 1 се махна, но беше много отдавна.

4.   здравей,
аз бях във визаж. Пълни мошеници. Изкарах 1 курс и не отидох на 2. Когато разбрах, че оинстуктора взима други момичета (и от моят курс) за промолтърки побеснях. 2 ро карахме курс в нещо като читалище и там се събират баби и дядовцвци

5.   А, ако нямаш проблем да работиш като скъпа компаньонка...

6.   Тези Бг aгенции ги зaбрaви!
В Бългaрия можеш сaмо дa си нaпрaвиш Book, търси професионaлен фотогрaф и зaдължително върви нa снимки придруженa от родител/приятел. После прaщaй по aгенции извън Бг. При евентуaлен контaкт, никогa не прегорaвяй лично. Посочи бaщa/мaйкa/брaт зa предстaвител. Тaкa, aко имaт други нaмерения, ще се откaжaт дa те търсят.
Но зa Бългaрия зaбрaви!

7.   Много сте бавни с публикуването на коментарите! Като нямате време ги направете да се публикуват автоматично!

8.   И аз разбрах за Визаж, а за Ивет някой дочувал ли е нещо?
От Авторката