Споделена история от Спорт и красота

Сенки за очи
Здравейте! Тъй като се харесвам с грим и често по поводи ходя на гримьори, реших да пробвам сама и взе, че ми се получи. Това което не ми харесва е, че сенките ми не са трайни. Въпросите ми са към хората които имат познания, какви марки използвате вие, дори и да са по скъпи? Също по наситени ли и устойчиви са кремообразните сенки? Какви са четките ви и какво точно слагате на лицето? Благодаря, предварително!

Коментари

1.   ще следя, но май на Naked са хубави секнките и Makeup revolution имат много хубави палитри аз съм си харесала но нямам пари. четки на МАС са хубави

2.   За да са по- трайни и наситени сенките ти трябва база. На Арт деко и Ейвън са най- хвалени бази. Ако не ти се дават 10 лева то тогава най- добре си си купи един кремообразен коректор и слагай под сенките.
Ако слагаш база марката сенки не е от такова значение. Аз за ежедневието си ползвам Есенс и Катрис, но пак ми се събират понеже имам мнооого мазни клепачи. Пробвала съм дори и супер хвалените Калър тату на Мейбълин и от тях не съм кой знае колко доволна, същата работа като по- горните, но са кремообразни и доста икономични. На Флормар сенките също са хубави- трайни и наситени, особено четворката палитри, които са за по 5 лева. Чела съм и много добри отзиви за палитрите на Makeup Revolution, които са 17 лева.
А от по- скъпите на Инглот и Мак, но за тях лично аз нищо не мога да кажа.
А относно четките- моите са почти изцяло на Импала и са ми много удобни, здрави, меки, а и са толкова евтини.
Беци

3.   Inglot, MAC, Naked са първите за които се сещам. Много в важно да слагаш основа за сенки, преди да сложиш сенките, защото така издържат много по-дълго и не се събират в гънките на клепача. За основата на Artdeco съм чувала много добри отзиви, не е и много скъпа. MAC също имат добри основи. Ползвала съм сенки на Inglot, доволна съм. При тях готиното е, че можеш да си направиш палитра с каквито си цветове поискаш, разнообразието е наистина голямо.
Успех