Споделена история от Спорт и красота

Солариум - може ли?
Здравейте!
Това лято няма да имам възможност за море или басейн и обмислям варианта със солариум, досега не съм била. Но тъй като имам родилен белег - кафяв и подълговат, горе долу е колкото капачка от химикал голям. Питам се дали мога ако го покрия да ида на солариум, защото по принцип са ми казали да го покривам, когато го излагам на слънце, но за солариум не е ставало дума, защото досега не съм мислила да ходя. Има ли някой от вас, който има такова и ходи или пък да има някаква идея дали е опасно?

Коментари

1.   С такъв белег категорично забрави не само за солариум, ами и за излагане на слънце като цяло. Тенът не е всичко. Когато имаш рак на кожата и знаеш, че умираш няма да мислиш за хубавият си тен, нали? Пази се, дете, пази се! Не си мисли, че ако го покриеш лъчите от солариума няма да повлияят. Кожата ти ще стане като на костенурка, не веднага, но след години ще се свлече на долу като в комико-ужасен филм...
кой те излъга, че с тен ще си по - красива?

2.   За всеки случай го прикрии. Здравето е по-важно от суетата.

3.   На колко години си?? 1. - напълно съм съгласна с мнението ти!!!