Споделена история от Спорт и красота

Спешно отслабване!
Здравейте, както знаете лятото идва, а аз не мога да се покажа на плажа, тъй като имам наднормено тегло. Аз съм зряла жена на 34 години и тежа 110 кг. Спешно ми трябва отслабване и бих искала да ви попитам дали ако спазвам следната диета, ще отслабна 30 кг. до края на лятото (тогава е почивката ми), ако трябва и ще спортувам:
1 ден-1 кофичка кисело мляко (до 2% масленост)
2 ден-колкото искате зеленчуци(но без никакви подправки-мием ги и ги консумираме)
3 ден-2 или 3 варени картофа
4 ден-2 или 3 варени яйца
5 ден-250 гр. варено пилешко месо (без сол)
Останалите 5 дни са същите като първите 5 дни.

Коментари

1.   По-добре отслабвай бавно, но трайно- със здравословно, балансирани хранене и спорт и за другото лято ще имаш хубава фигура. Аз като спрях сладкото и хляба и повече движение отслабнах 6кг за два месеца. И това 1 кофичка на ден е много вредно, яж всеки ден пресни плодове и зеленчуци, риба и такива неща. Може да почнеш упражнения вкъщи и има много теми, в които е обяснено правилното хранене и за да си слаба трябва да се храниш добре цял живот и разбрах, че не е трудно и даже се чувствам по-добре.

2.   А мислите ли за йо-йо ефекта? Моля информирайте се, за да не се получи така, че после да не са 30 ами 60кг за сваляне.
Аз предлагам спорт и здравословно хранене. Не се лишавайте от нужните на организма Ви вещества. Набавяйте си от всичко по-малко. Като замените олиото със зехтин, спрете тестените изделия и сладкото. Яжте повече плодове с най-различни цветове. Яжте, също така, и много зеленчуци. За спортуването Ви предлагам бокс. Отидете в някоя фитнес зала и първо засилете сърдечната си дейност като например на пътеката. После отидете при боксовата круша и удряйте. Вижте в интернет някои движения в бокса и ги прилагайте на боксовата круша.
Предлагам също и да тичате в някой парк-това също помага.
Надявам се да съм помогнала. Горе главата и не се отказвайте, защото няма да е лесно, но поне ще си струва!
Ж15

3.   Също така, забравих да спомена най-важното-пийте вода, много вода! Сигурна съм, че знаете, че трябва по 2-3Л вода на ден да се приема. Пийте 10-15 минути преди хранене. Не пийте вода по време на храненето. Съветвам Ви да си пасирате или блендирате храната... Или пък да я смилате много внимателно и на много ситно. Правете си шейкове, като експериментирате с най-различни комбинации. Може да е и забавно. Не променяйте изведнъж начина си на хранене. Направете го бавно като изключвате някоя съставка и я заменяте със здравословната на всяка седмица. Предлагам също и зелен чай. За прочистване на организма. Слагайте по-малко захар в чая. Също така можете да правите и чай от най-различни плодове като сложите във вряща вода обелките от плодовете и ги оставите да поврат. После само трябва да се отцеди.
Ако се сетя нещо друго ще пиша отново.
Маги :))

4.   Ох леле, пак съм аз. Аз не Ви препоръчвам никакви диети, защото може да няма желания резултат. Аз лично не разчитам на диетите. Признавам само правилното хранене и спорта!
Предлагам Ви да не правите дети, за да не си навлечете по-голяма беля на главата. :)))

5.   Абе недей се впуска в това.. Не е здравословно толкова рязко отслабване

6.   То лятото отдавна е дошло и вече ще си отива след малко повече от месец, а ти сега си се сетила да отслабваш и то толкова драстично...
Най-много да припаднеш като ти гледам диетата, бих те посъветвала да пробваш с фитнес, обаче трябва постоянство и няма как да свалиш 30 кг за няколко дни.

7.   Чувала съм за тази диета. Казаха ми, че не е за всеки. Гледай няколко видеа в Youtube и мисля, че ще научиш доста полезна информация. Успех!

9.   Много ме кефят такива, които се сещат да отслабват 1 месец преди да ходят на море. :D Твоята диета по-скоро е подходяща за едноседмична почивка на храносмилателната система. Не си настроена за трайна промяна, а само заради отпуската си - знаеш, че след нея пак ще се отдадеш на преяждане, до следващото лято, нали? :) Какъв е слисълът? Евентуално да не ти се подиграват заради дебелината ти? Да те хареса някой? Това са важни неща касаещи психическото и физическо здраве, за които си струва да се променят хранителните навици, а не само преди отпуск.

10.   С тази "диета" по-скоро да си 30 до края на лятото!

11.   Да, възможно е, но ще е много нездравословно за организма ти и също така ще бъде трудно. Но според мен не трябва да бързаш, тъй като отслабването не е толкова лесно колкото изглежда. Аз лично отслабнах с 25 кг за 7-8 месеца, за това недей да мислиш, че е толкова лесно. Аз освен, че се хранех здравословно също така и спортувах. Ако желаеш спорт се насочи към плуването, кардио упражненията и т. н. Също така, ако желаеш броенето на калории, предполагам, ще ти помогне доста. Порзарови се в интернет за това и ще откриеш доста неща. Успех :)

12.   110? ... според мен само с диета няма как. Тръгвай интензивно на фитнес. Треньорът ще ти даде и режим на хранене, но без интензивен спорт няма как.

13.   Направи 90 дневната диета. Няма да я довършиш, но то така или иначе в началото се сваля повече. Ако започнеш в сряда според мен до края ба лятото ше свалиш поне 25 кг

14.   7 ден-инфаркт на миокарда поради екстремен стрес за организма и недохранване...

15.   Забрави за картофите ако искаш да отслабнеш :))

16.   С този режим ще умреш от глад, а като резултат ще загубиш мускули, не мазнини. Не мисли, че е правилно 10 дена да си на -1500 калории и ето на. Става постепенно, с по -500 калории за деня и за много по - продължително време И най - вече с движение.

17.   Диетата на Ваня Червенкова... Изгледай интервюто в нета с нея и ще видиш как се е стопила

18.   С воля и много движение. Пробвай и диета с диня ефикасна е много. Аз отслабнах и от 3 седмици на овесени ядки и кисело мляко ама само това и нищо друго успех, а от тази диета вярвам че ще свалиш много също така тичай и скачай на въже.. Успех;)

19.   Няма такова нещо като "СПЕШНО" отслабване.... В твоя случай е поговорката "Сетила се Мара... "
Не "Ако трябва", то направо спешно си трябва да спортуваш, за да отслабнеш! Плюс това "диетата" ти е ужасна - ще припаднеш от глад, липсват сума ти важни за организма вещества...
Много спорт и здравословно хранене време. Ако се надяваш на чудеса - забрави! ...

20.   Имах гадже преди време, което се опитваше да свали 5-6 килограма с малко ядене т.е. малко калориии на ден или караше само на плодове и вода. По този начин така и не успя. Помня, че и дадоха диета, която холивудските звезди по нея отслабват. Става въпрос за разделно хранене. Аз тогава и казвах да не се занимава, защото диетата е с много ядене, по 5-6 пъти на ден и то сериозни количества, които аз едвам мога да изям. Даже спомням си пропускаше яденета, защото казваше че с тези количества е натъпкана и не е гладна изобщо. Имаше дни, когато само въглехидрати ядеше,а имаше дни само тестени изделия. Банички, кифли ,пасти, торти. Що за диета мислех си, ама че глупости, но фактите бяха очевидни. С почти преяждане тя отслабна 10 килограма за няма и 2 месеца. Наложи се да спре, защото стана по слаба отколкото беше полезно. Който иска да вярва, мен ми е все тая, нищо не печеля от това. Казвам каквото видях. Диета с разделно хранене без никакъв глад.

K-Man

21.   Поръчай си хранителен режим и почвай да посещаваш фитнесл

22.   Сутрин на гладно се пие сок от:
2 портокала
2 грифрута
2 лимона
Греифрута не е препоръчителен ако се пият лекарства!!
Сока топи мазнините и токсините.
Лека закуска.
Обяда- каквото душа ви иска.
Лека вечеря- бързо разграждащи се храни. За да може сутринта сока да си свърши работата.
Пиене на много вода.
Повече движение- тичане, фитнес....

23.   Аз в момента съм на същата диета :D Първия път като я направих отслабнах с 5 кг защото не я довърших, но сега като я повтарям определено има напредък а я спазвам от 5 дена :) Познавам момиче което е отслабнала зверски много от нея и в момента няма проблеми. Не е свалила само мускули а и мазнини.