Споделена история от Спорт и красота

Смяна на цвета на очите?
Здравейте. Знам, че чрез подсъзнателни съобщения може да промениш очите си. Които не вярват, по-добре изобщо да не ми пишат, аз си знам, че е вярно.
Исках само да питам едно нещо по-добре запознатите с това. Момиче съм, цветът на очите ми е много тъмно син, турскосин. В далечина, изглежда като черен или тъмнокафяв, общо взето - не е запомнящо се синьо и аз изобщо не си ги харесвам очите. Искам да имам леденосини очи като на Мария Силвестър например. В интернет има клипчета за смяна на цвета на очите на сини, обаче след като мойте вече са сини - ще станат ли по-светли? Аз много искам такива! Но дали ако започна да слушам съобщението за сини очи, моите ще се променят към по-светли или не - моля ви, кажете ми, помогнете ми! Не ме разубеждавайте, решението вече съм го взела, само ми трябват отговори.

Коментари

3.   Оф, айде спрете се със тези глупости!
Винаги търсите неща, които не може да притежавате, а дори и да имахте пак щяхме да търсите кусури!

Бог ви е дал достатъчно, ако беше чак толкова спешно щяхте да се родите със сини/бели/червени или какъвто цвят харесвате.

Какво значение има дали имате сини, червени или зелени очи?

4.   Здравейте! Съжалявам, че пиша в тази тема, но няма смисъл да пиша нова... моля ви дайте ми линк към сайт или клипче свързано с тези подсъзнателни съобщения.. защото аз нищо не намирам, освен някакви клипчета с уроци по Фотошоп! Моля ви за помощ! И ако ще се заяждате по-добре не пускайте коментари, все пак сайтът е за помощ, а не обиди.. :)

6.   ЗА какво съощение говориш? Очите може да си ги промениш с лещи, иначе гледах по телевизията за жена която иска да си смени цвета на очите, направила го в някаква болница и след това ослепява. Можеш да го направиш само с лещи.

7.   Купи си лещи във запомнящ се син цвят - продават се в магазините за очила и контактни лещи и са безобидни. Ако не няма как да си смениш цвета на очите - вярата ти в подсъзнанието просто няма да проработи, на чисто биологична основа е невъзможно. Не знам дали има операции за смяна на цвета, но ако има сигурно са скъпи и се предлагат в малко места (или поне аз не съм чувал да се предлагат подобни операции из всяка клиника).

- Moon_Watcher -

10.   Дори да можеш да промениш цвета на очите си чрез силата на волята си, какво ще постигнеш?
Нима това ще направи твоя живот или на близките ти по-добър с нещо?
Нека не забравяме също, че всяко нещо си има цена. Нима си струва после да страдаш заради един каприз, който може преспокойно да бъде постигнат с лещи?
Изключително опасно е да си играеш с подсъзнанието, което дори учените все още не разбират напълно, тъй като то управлява тялото и разума ти.
Предполагам че си най-много на 14. След няколко години ще се смееш на това се желание...

11.   Ето ти зa сини и лесно можеш дa търсиш нa други езици, все пaк имaш гугъл преводaч.
https://m.youtube.com/watch?v=CLg-CMJ2C10

12.   Това са пълни глупости, ала-баланици. А това с подсъзнанието направо ме хвърли в къч!!! Как може да вярваш, че чрез силата на съзнанието ще добиеш сили като Супермен? Ти си напълно изскукала!!!

13.   Авторке, повечето коментари тук са доста ограничени. По темата - знаех, че подсъзнанието може да ни помогне да постигнем много, но за смяната на очите не знаех. Мисля и аз да го опитам. Дали ще станат ярки не знам, но нищо не ти пречи да опиташ. Мисля, че има шанс да станат по-светли, но за ледени не знам. Моля, ако опиташ, сподели резултатите си тук!

15.   13, какво е ограниченото на коментиралите?
Това ще подобри ли живота ви по някакъв начин?
Има слепи, а вие капризничите за глупости.

Ама така като станете пълнолетни ще се оправите.