Споделена история от Спорт и красота

Тема-Коса
Здравейте! Аз съм на 14 години (момиче), висока 1, 50 и тежа 42кг. Не мисла, че това има значение, но пак да кажа. Имам гъста и чуплива коса. Ползвам стимуланта на Икаров, след това си мия косата с Шампоан Хинин и после пръскам в корените Хининова вода. Стимуланта го взех днес, а водата и шампоана ползвах 3-4 пъти. Бретона ми е страничен и когато е пред лицето ми и го дръпна е до долната ми устна. Косата ми пък до закопчалката на сутиена. Както казах имам чуплива коса и поради това бретона стърчи настрани. Също така гъста и не стои изправен с преса и за това не ползвам вече пресата. Има месец и половина до Началото на Учебната Година. Косата ми е тема номер 1 и няма никакъв шанс да ходя на даскало с някакъв стърчащ бретон. Да добава, че почвам да уча в ново училище и е много важно как ще се покажа за първи път. Като съм вързана на опашка пак стърчи. Абе дали ще порасне бретончето ми някъде до под брадичката до училище? Не ползвам сешоар, преса и маша. Мия я през 2 дни като следвам горната процедура. Гъста ми е косата и сравнение с приятелката ми, която има тънка коса расте по-бързо. Доколкото знам повечето гъсти коси растат по-бързо. Моля редакторите да публикуват историята ми и когато получат коментари да ги одобрят веднага. Тъпа е историята ми, но наистина незнак, ако не порасне достатъчно каква прическа ще измисля за Първият учебен ден. Моля без критики.

~Looney Tunes~

Коментари

1.   Дa СЪР! Нa вaшите услуги СЪР!
Виж всички остaнaли поне 1000 теми, все ще нaмериш нещо и зa твоят бретон.
По- вaжно ми се струвa дa се нaучиш дa подбирaш прaвилно думите си, когaто желaеш съвет зa кaквото и дa е. Aко у домa мaмa и тaти се отзовaвaт нa мигa нa прищевките ти, то в обществото товa не е тaкa.

3.   След като косата ти е чуплива си купи пяна за къдрици и след като се изсушиши слагаш малко на ръцата си и от там на косата и я мачкаш така че да стане къдрата,после вземи фибичка и бритона го сложи леко на една страна и го захвани с нея,не е трудно и стои сладко.

4.   Авторката: Номер 3 Благодаря ти много! Радвам се, че в сета още съществуват свестни хора. :)

5.   Значи каза че косата ти е чуплива. Значи остави по един кичур коса от двете страни на лицето другото изправи. Нека бъде идеално права. Тези два кичура ги остави свободно да си висят. А другото вържи на много висок кок и го закрепи с лак за коса. Отзад ще виси малко от косата не защити с една от онези фиби, които са черни и тънки. Сещаш ли се? Сложи още лак за коса. Сложи си дънки и някаква светла блузка. Или ако имаш някаква къса рокля. За предпочитане може да е ярко розова или синя. Ако си с роклята може да си сложиш ниски обувки. А ако си с дънки и блузка аз бих си сложила кецове. Успех. Така както си те представям си много готина!

6.   Номер 5-Ще пробвам. Благодаря ти.

7.   Нa мен косaтa ми също е гъстa, но е естествено прaвa.
И сегa лятото реших дa си нaпрaвя бретон, но той се тaдържa сaмо три седмици и посля порaснa и се сля с косaтa ми.
A попринци косaтa рaсте с 2 см нa месец. Но мисля, че не трябвa дa си миеш косaтa нa двa денa. Мий я поне през три денa.
Зaщото aко я миеш толковa често ще зaпочне дa ти се омaзнявa косaтa много бързо.