Споделена история от Спорт и красота

Кой е най-ефикасният метод за отслабване?
Здравейте. На 25 години съм, 161 висока, 61 кг. Тялото ми е тип круша- доста широк ханш, бедра и малък бюст. Имам също целулит и бричове. Напоследък имам паласки, даже дрехите започнаха да не ми стават. Искам да сваля до 53 кг. Не мога да пазя диети по принцип, обичам да похапвам. Не спортувам, но обичам да вървя по няколко часа на ден. Знам, че ако спортувам без диета, няма да има кой знае какъв ефект. А след диета, като започна да се храня отново ще се получи йо-йо ефект. Мислила съм за липосукция, понеже имам много натрупани мазнини през годините от нездравословен начин на живот. Казаха ми, че има някакви процедури, например ходиш 10 пъти за мазнините по тялото, нещо като масаж, но не знам подробности. Моля пишете кой е НАЙ-ефикасният метод според вас, искам да сваля 8 кг?

Коментари

1.   http://spodeli.net/15/story-92157.html - Погледни това.

2.   Тичане,гимнастила, дълги разходки диета/гладуване

3.   Потърси в нетa и прочети зa диетaтa с кисело мляко и ленено семе. Ще свaлиш и повече aко искaш, но след кaто приключиш с диетaтa, (21 денa) продължи всеки ден дa ползвaш в менюто си от лененото семе- в сaлaти, с мляко, дори сaмо зaляти с горещa водa. Зa предпочитaне е дa сa смлени нa брaшно. Имa достa инфо из нетa.

4.   Спорт и здравословно хранене.

5.   Ако не си промениш начина на хранене, няма да постигнеш кой знае какви резултати. Иначе не съм съгласна, че само със спорт не се отслабвало. Ти нямаш чак толкова много килограми за сваляне, така че не е нужно да се подлагаш на строги диети. Пий много вода и няма да огладняваш бързо. Започни да тичаш, тръгни на фитнес или аеробика и до няколко седмици ще забележиш ефекта. Не само че ще отслабнеш, но и ще стегнеш проблемните места.

6.   .
Това със сигурност работи - за да не поствам цялата статия просто напиши: как да си съставим хранителен режим за понижаване на теглото и влез в сайта на бб теам и прочети подробно е написано. Трябва да изчислиш собствените си стойности по дадените формули и да си съставиш хранителен режим.
Също така спри сладко, газирано, пържено, панирано и спазвай режима. Сваля се бавно но сигурно до 1 кг. макс на седмица за около месец два после вече ако искаш още трябва и да почнеш да тренираш.
Късмет

8.   Преди с разделно хранене 90 дневната диета съм отслабвала 8 кг, преди това с лечебното гладуване за 10дена 12 кг... В момента пак опитвам да сваля кг. Но сега вече 3-та седмица разделно хранене и не свалям НИЩО.... дали не е заради възрастта, а може би трябва да наблегна на физическите упражнения и разходки не знам.

9.   Благодаря ви за коментарите. Прочетох за лененото семе/брашно и ще го направя, не толкова за отслабването, колкото четох че е адски полезно и съдържа много неща. В бб теам също проверих и попаднах на доста неща, които смятам да пробвам. За калорииният дефицит също схванах. За сега започнах да правя следното. Първо реших да сваля до 51 кг, мисля че ще изглеждам по-добре. Значи около 10 кг. За сега спрях сладкото и хлябът и ядене след 18ч. Днес например съм на 2 кафета, 1 сок, 1 чай, варени яйца, салам, сирене, кайсии, пъпеш. Вчера ядох риба, салата, кафета, малко ядки, сирене. Общо взето досега през целият си живот съм се хранила основно със сладко, хляб, дюнери, чийсбургери, чипсове. Така че за мен това е много голяма промяна.
Правя по 1/2 час -коремни преси(2x40), клекове и всякакви упражнения. И после танцувам малко. Следобед към 18 ч ходене средно темпо до 22 ч. Не обичам да бягам и не обичам да ходя на фитнес, надявам се да мина метър и да ми се получи без това?
Засега се чувствам добре. Но ми е тъжно, заради хлябът и шоколадът, които обожавам повече от всичко на света.
Авторката

13.   Честно не знам защо храненето всички го възприемат като диета и нещо сложно, което трябва да спазват. За да не си върнеш килограмите, трябва да го превърнеш в свой начин на живот! Здравословното хранене всъщност може да бъде много приятно и носещо удоволствие :)
Спорт и превръщане на "диетата" в начин на живот - това е най-здравословният метод! Успех!

Ж, 17

14.   От бягането се отслабва най-много но и трябва да се храниш здравословно