Споделена история от Спорт и красота

Дамски бански
Нарочно не пиша крещящо заглавие, давам направо, че това не е голяма драма, ами интересно питане. То се отнася към дамите: случвало ли ви се е да сложите бански и долнището ви да отбелязва интимните ви части? Купих си нови бански, без да меря долнищата и като ги обух вкъщи гледката не ми хареса. Какво правите в такива случаи? Не са ми стегнати, по мярка са ми, но просто се очертава самата линия, а така няма начин да ида на плаж. Досега винаги съм ползвала боксерки, а тези новите които купих са бикини.

Коментари

1.   Най добрите женски бански са от натурална женска кожа!? Това което дядо Божо ни е дал, това е най доброто. Да не ти пука, всички знаят как изглежда цепката. Ако е напречно, тогава да те притеснява.

2.   Това е много секси. Аз също имам едни такива бански и се чувствам много добре с тях! Въобще не ми пука кой ще ме гледа, пък и все пак ще ходиш на плаж с тях, а не на улицата. Какво толкова? :)

3.   Проблемът най-вероятно е заради плата. Може да е по-тънък или самите бикини да не са подплатени. Същия ефект се забелязва и при светлите цветове. Аз затова предпочитам тъмните цветове на долнищата, задължително подплатени.

4.   Камилско копито? !

6.   Няма какво да се притесняваш, на другите гледката определено ще им хареса :D Ако някой изобщо се загледа де ;) На много момичета им се очертава линията, но като гледам не се смущават особено от това

7.   Никога не ми се е случвало. В момента съм с полски бански за 90 лв., от плътен качествен плат, може би затова. Евтините, от тънка лигава материя съвсем възможно може да отбелязват отдолу... съветвам те да си купиш 1 хубав, и да не прибягваш към ментаци, по възможност.

8.   не давай 90 кинта за бански като номер 7, а просто си вземи бански от някоя от западните марки, от Лидл дори - за по 10тина левчета са. Важно е да има отдолу парче като при бельото. Пробвай преди да купуваш, но 90 кинта за бански не е гаранция никаква, по-добре гледай материя, модел и така нататък

9.   Ако толкова те Притеснява си купи други. Но както казаха по-горе ще ходиш с тях на плаж а не на работа например

10.   Това лято купих на жена ми едно подобно долнище, някакви мини боксерки, определено и беше малко, когато си го сложи така и се впи в цепката че се виждаше от няколко метра

12.   За да няма такива проблеми, винаги пробвай преди да купиш. Да, наясно съм, че от хигиенична гледна точка пробването на долнището е проблем, за това винаги го пробвам върху бельото си, но пак имам някаква представа как ще ми стои. А и все пак говорим за бански, не за бална рокля. Нормално е да е да е впито и изрязано.

14.   Когато бельото, банските или някоя друга дрешка стоят по подобен начин на жена ми е любимо