Споделена история от Спорт и красота

Мъжки увиснали гърди
Аз съм момче на 18 години. Не ходя на фитнес, ходя да тичам всеки ден 30 минути кардио. Не искам да тренирам или да развивам някакви мускули просто искам да си потдържам теглото. В момента съм добре, не съм дебел. Но имам проблем с гърдите. Имам увиснали гърди. Това ми е общо взето единствения проблем. Четох на много места как да се оправи това нещо но повечето включват фитнес и лостове което нямам възможност по една или друга причина. Кажете ми как да се справя с този проблем във вкъщи. Кажете опражнения която тренират мускулите на гърдите и които ще ми помогнат да уформя гърдите си. Не искам някакви супер стегнати гърди просто да не са така увиснали. Също така и някакви храни ако трябва да избягвам. Като цяло се храня здравословно. Мазнини и пържено изобщо не ям от повече от година, сладки неща и шоколади рядко и то в малки количества. Гледам си горе долу калориите на ден които приемам. Благодаря много!

Моля модераторите да публикуват защото е проблем за мен и не намерих подобно нещо в сайта и в интернет. Повечето неща които намерих включват неща които не са ми по силите и възможностите. Благодаря!

Коментари

1.   Ами виж сега, сигурно имаш "гинекомастия" или проблем с хормоните. Най-добре иди на лекар за да те насочи къде да се изследваш. Иначе за гърди лицеви и кофички. Иначе не е зле да си купиш два дъмбела. Гледай клипчета в тубата за упражнения.

2.   Значение има и стойката. Ако си отпуснат и прегърбен, гърдите и сланинките около корема ще се преекспонират. Иначе лицеви опори за стягане на гърдите. Това, че ядеш здравословно няма отношение към затлъстяването - от здравословна храна също се пълнее, даже според мен повече. :D За да няма излишни мазнини при мъж, трябва да не се преяжда, да се вземат мерки срещу стреса и да има ежедневна физическа активност.

3.   Плуване кроул върши добра работа за оформяне на гръдните мускули, приятно и здравословно е, и нямаш чуството, че се блъскаш в железа като идиот.