Споделена история от Спорт и красота

Футбол
Здравейте, аз съм момче на 22. Искам просто да споделя, че преди 10 години тренирах във Варна футбол, по точно в Черно море. И в един момент просто ми писна и си заминах от тренировки и не се върнах никога. Мисля, че имах потенциал, треньора ме викаше даже по добрите групи който бяха сформирани тогава. Напоследък взех да се замислям дали ако бях продъжил щях да стана футболист, дали щях да изкарвам добри пари дори и тук, дали можеше да отида в чужбина. Но тогава найстина ми беше писнало от простотията на тренировки. Първо бяхме на стадиона в Черно море и тренирахме зад вратите на едно пространство, нямаше много трева и като завали гледайте какво ставаше. Накая ни преместиха на един стадион забравен от бога, който е от Варна го знае, става въпрос за Юрий Гагарин. Там сега като се замисля условията бяха малко по-добри щото ползвахме самия стадион, но имаха навика да ни пращат на друг който се намира в курортния к-кс Дружба. И един ден, отидох на тренировка и казаха сега ще ходим там, и аз започнах да се чудя кво става и всеки беше с баща си с тоя оня с коли а аз си бях сам и нещо се изнервих, че няма с какво да се предвижда до там и си тръгнах.. Та вие тренирали ли сте нещо и съжалявате ли сега, че сте се отказали?

Коментари

1.   Да - футбол и да съжалявам. Но аз съм на 15 и може би има шанс. Но спокойно, в България, ако не си богат и с връзки, нямаш голямо бъдеще. Чужбина е мястото. ☺

2.   Аз като малка съм изврънкала нашите да ме запишат на фигурно, но треньорът не ми обръщал много внимание и не съм искала да ходя повече. Сега тренирам друго, но започнах късно и това ме кара да се замисля къде щях да съм сега, ако си бях продължила с фигурното. Яд ме е на себе си, че съм се отказала така, но знае ли човек - всяко зло за добро :) Като се замисля, кариерата на професионален спортист вече не ме привлича толкова, избрала съм своя път и го следвам. А пък спорт винаги може... за равлечение, за поддържане на форма, здраве и т. н.

3.   Аз като малка съм изврънкала нашите да ме запишат на фигурно, но треньорът не ми обръщал много внимание и не съм искала да ходя повече. Сега тренирам друго, но започнах късно и това ме кара да се замисля къде щях да съм сега, ако си бях продължила с фигурното. Яд ме е на себе си, че съм се отказала така, но знае ли човек - всяко зло за добро :) Като се замисля, кариерата на професионален спортист вече не ме привлича толкова, избрала съм своя път и го следвам. А пък спорт винаги може... за равлечение, за поддържане на форма, здраве и т. н.

4.   Футбол като теб, спрях долу горе когато и ти си спрял. Отказах се защото тренера ме игнорираше и пускаше други деца, деца на които родителите бяха заможни. До ден днешен съжелявам. Постонно мисля какво би станало ако бях продължил и не се бях отказал, зашото талант наистина имах. До ден днешен това ме гложди, а вече минаха 17 години.