Споделена история от Спорт и красота

Как да стане това премахване?
Здравейте на всички!!
Ще започна направо, бихте ли ми помогнали да премахна бенките по лицето си???
Търся начини, а не лекарска намеса, не искам лазер например, разберете ме, едва на 15 години съм и искам домашни рецепти, ако може!!!
Някой, ако си ги е премахвал да ми сподели как точно??
Някакви мазила или кремове използвате ли????
Аз например в момента всяка вечер преди лягане се мажа по лицето с рициново масло, защото пише, че помагало за пъпки и бенки?????
Ама и до сега не се е получило нищо, все пак отскоро започнах това. Но на мен не ми се чака повече!!!
Искам още сега да намеря правилно решение, от което да съм доволна!!
Предложете ми нещо ''бабина'' рецепта или пък нещо за мазане??
Давайте съвети, моля Ви???
Ако може да е по-бърза терапия за около няколко седмици, понеже почваме у-ще.
Ще съм много благодарна, моля да бъде публикувана историята ми, но моля не ми препоръчвайте неща, ако те ще са свързани с лекар за това! :)

Коментари

1.   От Авторката: Моля Ви, побързайте, дайте ми съвети! :( СПЕШНО!! Нямам някакво време, а се нуждая от помощ!!!

2.   Спокойно това е от пубертета ще се махнат не се притеснявай това не прави впечатление

3.   Силно те съветвам да не закачаш бенките си. Израждането им може да доведе до рак.
Съмнявам се да има някакъв не-лекарски и безопасен начин за премахване на бенки, тъй като това е оцветяване на кожата. Много е различно от пъпките.
Ако толкова те притесняват вземи си покривен фон дю тен и коректор и ги прикривай. А колкото по-рано се научиш да се харесваш такава, каквато си, толкова по-щастлива ще си.

4.   И аз бих искала да разбера начини без лекарска намеса!
Имам една релефна над устната

5.   Чесън например, в интернет има какви ли не такива" бабини" рецепти потърси, и аз искам да си махна някои бемки така( колкото теб съм), но пише че преди това трябва да отидеш на дерматолог, защото има бенки, които могат да причинят рак

6.   Мерси много :)