Споделена история от Спорт и красота

Крем за отслабване
Ако някой знае някакъв крем за птслабване, който да не е много скъп и да е ефектив, моля да пише! Спешно ми е..

Коментари

1.   Крем за отслабване... НЯМА. Не е измислен и няма да бъде измислен, защото отслабването става само с дефицит на калории - тоест с диета или с интензивен спорт като диетата е 90% като важност за отслабването.
Има кремове срещу целулит, за стягане на кожата и така нататък, но от тях не се отслабва, а просто се подобрява и хидратира кожата. Аз навремето ползвах и бях доволна от всякакви кремове срещу целулит с кофеин, но не очаквах отслабване.
Ако искаш да отслабваш - диета спорт. Банално, но единственото решение.... Добрата новина е, че е безплатно!

2.   Никакви диети, по-добре хранителен режим. Нормални порции въглехидрати, протеини, витамини, фибри и др. Тренировката също е много важна. Отслабване с хапчета, кремове и други боклуци няма, всичко е химия, която ще ти се отрази по много негативен начин след 10 години (ако не е по-рано).. например ранно остаряване, проблеми с косата, проблеми със зачеване, проблеми с кожата, проблеми с храносмилане, рак и така на татък. Не искам да те плаша, но си е така! Промени изцяло живота си за винаги във здравословна светлина и отслабването само ще дойде

3.   не е никак банално, това което номер 1 казва. всъщност това е единствения здравословен начин (нездравословният е операция).
естествено, че такъв крем няма. то ако ставаше с крем...
хора не бъдете прости, не вярвавайте на глупавите реклами. може ли кила дето сте ги трупали с години в следствие на нездравословен начин на живот, да се махнат спешно с един крем? сериозно ли мислите, че може?