Споделена история от Спорт и красота

Уголемиха ми се бедрата от тренировки
Ето я и моята история
На 20г съм, 161см, 52кг
Винаги съм била на мнение, че от кръста надолу имам някак мъжка структура, но според останалите не беше така.
Мн исках да стегна корема, дупето и да намаля бедрата, нямах време да посещавам фитнес. Намерих упражнения (предимно за бедра и дупе) в интернет и започнах усърдно да ги прилагам. Мина месец, а бедрата ми нарастнаха много, не мога да си вляза в дънките, а теглото ми се увеличи с около 1кг. Помогнете да намаля обиколката им

Коментари

1.   Аз харесвам момичета с големи дупета и големи бедра. Но едно е да е мускулна маса а друго е да е от мазнини. Тичай някъде и според мен ще свалиш това което искаш.

2.   Човек не може да си промени структурата. Ти едва ли с упражнения вкъщи си направила някакви мускули - не става просто така, мускули се правят с тежест, НО явно от тренировките си повишила апетита си и си похапвала. Просто прави 1 седмица диета и готово. Ако искаш някаква промяна, стягане на тялото - тренирай с тежести във фитнес студио или по друг начин, но не става с подскачане у дома.
Номер 1 просто трябва да разбере, че при жените не се прави лесно мускулна маса, а тя не означава нарастване на обиколката, а намаляване на първо време, освен ако човек не се зоби за мускули. Жената има нужда от „тлъстинки“ (над 18% поне), за да има менструация и да живее нормално, а много жени правят грешката да тренират само кардио до припадък, да отслабват с диети на макс и после да се чудят откъде са им дошли болестите - не си заслужава просто заради някакъв изопачен идеал за красота, които е 90% природна даденост да си разбиеш психика и тяло

3.   Винaги в нaчaлото вдигaш до двa кг. Винaги! После се коригирa, ти продюлжaвaй с упрaжнениятa, не спирaй. Aко скоро си зaпочнaлa, до около двa месецa е тaкa, първо вдигaш, после се оформя мускулaтурa и смъквaш от мaзнини. Питaй в който си поискaш фитнес. Не се притеснявaй, нормaлно е.

4.   Не се бори срещу гена си, а го използвай в твоя полза!!! Няма как ако ти е заложено генетично да имаш големи крака и в същото време да се мъчиш да отслабнеш в тази зона, единственото което можеш да направиш е да изчистиш мазнините от краката ( няма как само от там цялостно ще е ) и да натрупаш малко мускулна маса. Няма лошо да имаш оформени бедра и дупе

5.   Имах такъв проблем. Направих големи мускули на бедрата, което хич не намирах за секси, но тренирах професионално и нямаше как. Накрая спрях тренировки и за месец и половина спаднаха.

6.   Авторката
Попринцип си имам изградена мускулна маса от десет години се занимавам със спортни и народни танци, не спазвам диети, но и не прекалявам с храната. Имам си изграден режим на хранене избягвам сладкото и кофеина, не употребявам алкохол и даже от 2 месеца не пуша.
От няколко месеца съм в чужбина и бях спряла всякакви физически натоварвания. Стори ми се, че съм се поотпуснала в областа на бедрата и започнах с клекове широки и обикновени по схема от 50 до 250 на ден.
И наистина в момента бедрото ми е по-голямо.

7.   Нормално е. Ако, не спреш с тренировките краката ти ще се оформят по-добре. Мускулите се окисляват и се уголемяват, няма страшно, комбинирай с диета без мазнини, за да се изчисти тялото ти, защото жените имаме повече мазнини, а това пречи да се оформят добре мускулите.

8.   Ехе, и кво сега, като са се уголемили бедрата? Я не драматизирай, а си редуцирай храненето и наблягай на тренировки без тежести, аеробика, кардио и така нататък.
Колко ограничено мислене, тцтц...

9.   Защо да е ограничено мислене? Нали за това е този сайт.. Да споделяме и да търсим съвет, когато не разбираме и не сме запознати с нещо!
Или както е написано под всяка статия:
1. Бъдете полезен на другите с коментара си!