Споделена история от Спорт и красота

Диета
Здравейте хора. Аз съм момиче на 17 и се нуждая от подходяща диета. От малка тренирам различни спортове и сега като цяло си имам уреди вкъщи и така се подържам. Проблема е че когато спортувах футбол и карате имах доста сила и мускули в ръцете, а сега нямам(само на краката). Тежа 45 кг и ми е трудно да правя упражненията за ръце и не мога да вдигам тежко. Правя клякания с тежести, които не са ми проблем и също така имам плочки на корема и не се затруднявам да правя упражненията си за стомах.
Не искам да се надуя от мускули или надебелея, просто искам да имам сила в себе си и да се поддържам. Така чеее ако някой е запознат с тези неща да ми предложи някакви храни.
Само да вмъкна, че не ям junky food, тоест храни като макдоналдс ии тем подобни ии не пия коли, пепсита, фанти и т. нт. Също така и не искам да взимам никакви химии.
Благодаря предварително иии моля модераторите да публикуват историят ми! PEACE!!!

Коментари

1.   ''имах доста сила и мускули в ръцете, а сега нямам''
''също така имам плочки на корема и не се затруднявам да правя упражненията си... ''
Не се вързва, разбираш ли? Плочки не се правят ей така, докато тренираш мускулите си, ти изграждаш сила в теб и колкото повече се оформят и има по-голям релеф, толкова по-силна ставаш. Ако нямаш плочки, нямаше нужда да добавяш, че имаш. За да имаш сила НЕ се спазва диета, заблудила си се нещо. Правилно хранене ще помогне. Не бъди вманиачена от сорта на ''ако изям един хамбургер ще кача 5 килограма'', те не се качват ей така (или поне при мен). Следващия път преди да публикуваш нещо виж дали всичко се вързва :)

2.   Моят съвет е да ядеш повече месо, конското месо например има доста протейни в него, телешко също. Спортидтите ядът тестеси пт бивол, може и ти да пробваш, не ти хо препоръчвам, защото вкуса не е от най приятния, но си похапвам от време на втеме когато видя че губя форма и т.н. Иначе си спортувай увас, прави упражнения, отиди на фитнес, блъскай в залата, не се нацепвай много обаче. Ако имаш жиеотно (хамстер, рибки, котка) моге са ги извеждсш на разходка, за да бягаш с тях. Или просто да ги опечеш на скарата и дс ги хапнеш (котешкото месо е прекрасно) Поздрави и стани корава!!!

3.   До номер 1:
Просто питам над кои храни да наблегна.
От автора.