Споделена история от Спорт и красота

Имам различни Вежди!
Здравеите, Историята ми не е много дълга, но ми е много важно, до преди малко плачех.

Седми Клас Съм и половината от класа ми са с оскубани вежди, а мойте са дебели и грозни. Косата ми е светла и рижава, а веждите ми са тъмно кафеви и просто е много грозно. За тфжд реших да си ги оскубя. Едната си я направих много добре, но за другата е плачевно - по-оскубах я малко, но е различна от другата! По-дебела е и е грозно. Майкд ми казва, че не вижда разлика, но аз идеално мога да видя разликата! Моля ви, помогнете, не искам да си я оскубя, защото ме е страх да не оплескам нещата и да я направя грозна и начупена. Дали да отида на козметик или утре да пробвам на светло? И моля, побликувайте това, много ми е важно!!! :(((

Коментари

1.   Пробвай да ги срещнеш и да оформиш с помощта на специална четка онази вежда, която не ти харесва. Ако не се получи по-добре отиди на козметик или накарай твоя приятелка/сестра/майка, която има опит да ти ги оправи. На мен ми беше същият проблема, но просто си ги сресах със специална четка и с нея ги оформих да са еднакви и се получи.

2.   А аз пък съм с две коренно различни вежди.. естествената им форма :) Да не ти пука, просто ги уеднакви максимално колкото можеш или пусни бритон(стига да не си къдрава)

3.   Отиди на козметик, можеш да си ги боядисаш също. Не е трудно :) Например на Кара Девелин това не ѝ пречи да бъде красива <3 Спокойно, всичко си има решение, недей да се натъжаваш за поправими неща. :)

4.   Ще ми е интересно да видя отговорите :D

5.   Не скуби повече!!!
Направих веднъж тази грешка като бях 5 клас и после една година само по средата ги взимах, от страх да не ги разваля пак, че и майка ми хубаво ми се беше накарала. Аз обаче още не си ги харесвах и все мрънках, хах. Една приятелка ми даде номера на козметичката на майка й, записах си час и ми направи веждите на 6. Моите също са гъсти и точно, заради това не си ги харесвах, тъй като тези с по-тънките не им се налагаше голямо оформяне, обаче след като жената ми ги направи се "влюбих" в тях, хах, както тя каза " На гъсти вежди има какво да се оформя винаги
... "
Щом майка ти ти казва, че няма голяма разлика, права е. По принцип винаги има несъвършенства м/у двете вежди, които могат да се коригират с молив. По-добре изчакай известно време да по порстнат малко ( колкото да има да се скубе) и отиди на козметик да ти ги направи, защото той знае как, а и отделно не вземат много пари (2, 3-5, 6)
Айде, и не го мисли толкова, почти няма момиче, което да не преминава през фаловете на красотата. xD

6.   Ох сори за правописната грешка, имах предвид ''за това''

7.   И аз! След един пикник, на който се опитах да запаля огъня с бензин...

8.   остави ги малко да пораснат и иди на козметик да ти ги оформи, пък ти после ще ги си ги поддържаш. В момента и моите са различни, едната е по-оскубана от другите, но ги оправям с молив. По-оскубаната става доста добре, но пак се забелязва, че не са еднакви :Д да не ти пука, остави ги малко без да ги скубиш и иди на козметик.

9.   Козметик! Иначе такива дупки ще си направиш, че ще трябва да чакаш със седмици да пораснат пак за да може козметичката да оправи нещата.

10.   До номер 3
Ти луда ли си? Тази Кара е много грозна Всички чужденки са грозни.

11.   КОЗМЕТИК И НИЩО ДРУГО!!
Било е грешка, че си почнала ти да си ги оправяш сама, защото си само 7-ми клас и нямаш опит, било е най-добре да си отидеш в началото на козметик. Станалото-станало, предлагам ти да ги изчакаш да пораснат и тогава да идеш на козметик за да ти ги направи симетрични и хубави :)