Споделена история от Спорт и красота

Дайте ми съвети, моля?
Здравейте аз съм момиче на 14 години и 6 месеца. Тежа около 64 килограма и съм висока около 158-160, там някъде. От доста време се опитвам да отслабна. Не се харесвам и според мен задължително трябва да сваля поне 6 килограма, тъй като тази година ще имаме бал, завършвам 8 клас и ние тук при мен правим бал. До тогава има 7 месеца, но аз искам да започна още от сега. Аз съм най-пълната в класа ми, ние сме 6 момичета. Имам една приятелка а тя постоянно яде, а не пълнее. А тя е и много висока. 1. 65, тежи 54 килограма, при положение, че е дадена 1 година напред и все едно е за 7 клас. Е бихте ли ми дали съвети за някакви упражнения, които да правя вкъщи, тъй като не ходя на фитнес. Също ако ми предложите някакви режими или леки диети ще съм ви благодарна. Моля редакторите да качат историята ми. Предварително ви благодаря.

Коментари

1.   Малка си за диети аз съм на 17год. висока съм 167 и тежа 46кг.
просто всичко идва от хранителния режим аз се храня само следобет и вечер, но изрично да кажа, че това при мен не е диета просто нямам апетит и гледам да се храня все пак.
Не ти препоръчвам диети, защото сваляш килограмите и пак ги вдигаш самоче така може да си докараш болести сестрами беше все на диети сега от това е с подут корем, и я боли то вече е станало болест от неправилно хранене и ''ефективни диети''.
Спортувай това ще ти препоръчам спорт и повече зеленчуци намали пърженото, сладкото, мазното и всичко подобно което е вредно.
Ограничавай се в тестените продукти също, но пак казвам храни се просто намалявай вредните храни 7 месеца са много време с тренировки и правилно хранене предполагам ще достигнеш желаните килограми.
Виж в интернет тренировки за славяне на килограми има клипчета показано е как какво, колко и т. н., и за нищо на света не бъди на диета сега се развиваш и имаш нужда от всичко.
Също така бъди сериозна към тренировките ако искаш резултати и не се отказвай още разтеш, и е хубаво, че се сещаш и за тези неща, защото както нехраненето води до болести така и злоупотребата с храна води до такива.

2.   Свински пържоли може ли да се яде? И как са по-полезни печени на жар, скара ; пържени или варени?

3.   Грабни едно въже и започни да скачаш. Пускаш си музика и скачаш по 10-15 минути. На мен ми помага, премахва ми мазнината от коремните мускули.

М21