Споделена история от Спорт и красота

Годжи бери
Здравейте! Искам да отслабна, но проблема е, че не съм превърженик на тренировките, нито се отказвам лесно от любимите си храни. Дълго търсих моето решение за отслабване без усилия, но ето, че намерих - плодовете годжи бери. Прочетох около 5-6 блога на жени, които са свалили от 50 до 100 кг за отрицателно време само благодарение на годжи бери. Искам някой от личен опит тук да ми гарантира, че е вярно - с тях наисина се отслабва, а не е просто лъжа. Моля да не изпращате коментари като "без тренировки няма как да стане". Те ме отчайват още повече, ако мога така да го нарека. Знам, но искам първо да отслабна без такива и след това с тренировки просто ще си стрегна тялото.

Коментари

1.   Аз не съм пробвал, но знам за 2 момичета, които свалиха само с годжи бери без диети и упражнения. Но свалиха само 2-3 кг или нещо такова, което за тяхното внушително тегло не се усещаше.

2.   И аз мислех да пускам такава тема. Ще следя коментарите, дано много хора се изразят!!

3.   Здравей. Аз съм абсолютно същата. Немога да се лишавам от храни, или да отделям време за тренировки.. През лятото бащи ми ми взе 1 кг. годжи.. И в начолото, може би 2 седмици ги ядох редовна(сутрин на гладно по 1 шепичка). И резултат имаше и то видим.. Но постепенно ми омръзнаха и така. Искам да ти кажа, че това са страхотни мини плодчета, които наистина топят килограмите, но трябва да имаш постоянство. Казвам ти го от личен опит. Ще ти дам един съвет-не ги поръчвай от интернет!
Момиче на 17 Р.
Ако искаш питай за нещо друго в коментарите...

4.   пробвай.

5.   Сигурно съм изяла поне 1 кг от тези плодчета. Да вкусни са, но изобщо не се отслабва от тях. Ти ако вярваш на всичко, което пише по разните рекламни сайтове... а това пък със снимките преди и сега колко лесно се постига с фотошоп... така, че нищо не ти пречи да опиташ, пак казвам доста са приятни на вкус, но ако мислиш, че ще свалиш кг само заради това ще си доста разочарована. Ако ставаше толкова лесно до сега да съм 50 кг, а аз още си стоя на 65.

6.   в кауфланд продават, но не съм пробвала

7.   Ако караш само на годжибери съм съгласна, че ще свалиш 50 кила.Ако обаче си ядеш каквото и когато ти падне и годжибери , не мисля, че ще има ефект.

8.   Ще следя темата :)
Чувала съм, че помагат за свалянето на килограми

9.   авторке, много е просто да отслабнеш. трябва да поемаш по-малко калории, отколкото изразходваш. дали ще ограничаваш яденето, дали ще тренираш или и двете, решаваш ти.
всичко останало (годжи-бери, шуслерови соли и прочие простотии) могат евентуално леко да подпомогнат процеса и толкова. ако имаше чудотворно хапче, с което да ядеш на корем и да отслабваш, на света нямаше да има дебели хора.
Ж44

10.   От авторката: номер 7, ако ям здравословни храни годжи бери няма ли да стане пак? и номер 3 аз искам краката ми да се намалят, в другите части съм добре, искам да те попитам точно за краката имаше ли видим резултат и докато приемаше годжи бери яла ли си нещо друго през деня? някакъв режим ли имаше или нещо такова?

11.   Ако наистина искаш да отслабнеш, забрави за "любимите"храни и се захвани с тренировки, всичко друго е илюзия! И не е задължително тренировките да са досадни-Зумбата например е много приятен и ефикасен начин за влизане във форма. Успех!

12.   Приятел, аз бих те посъветвал нещо различно.
Хвани едно въже за скачане, пусни си приятна музика и започни да скачаш 5-10 минути. Гледай песните да са надъхващи за да ти е гот, мога дори да ти дам някой друг линк като пример.

https://www.youtube.com/watch?v=2kJMH916DS4
https://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg
https://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw
https://www.youtube.com/watch?v=iRN62IebC04

https://www.youtube.com/watch?v=2zg5APoOexs Тази песен много я слушах и се надъхвах
https://www.youtube.com/watch?v=1aEImx74gLA
https://www.youtube.com/watch?v=wUjfWwqFcFI

Аз това съм го опитвал и върши работа.
Чисти ми мазнината от корема.
Няма нищо срамно в това, освен това боксьорите го практикуват това.
Дано да съм помогнал.

М21

13.   Здравей. Аз съм номер 3.
Нали знаеш, че дори и да има ефект няма да е на определеното от теб място. Всяко тяло си е различно.. При мен видимата разлика беше при корема, но пак ти казвам, не бях сериозна..

15.   Здравей миличка
да наистина се отслабва от годжи бери аз свалих 10 килограма така просто хапвах по половин килограм вечерта а през деня изобщо не съм пазила диети отслабва се определено от годжи бери правих какво ли не преди да го опитам но определено се отслабва с годжи бери без никакви лишения достатъчно е да консумираш редовно всяка вечер аз ям половин килограм но ти ще си прецениш точното количество