Споделена история от В чужбина

Карибите
Привет, ще съм благодарен ако има хора които имат личен опит от живот на Карибите - специално ме интересуват островите Доминика, Санта Лучия и Сейнт Винсент. Предварително благодаря.

Коментари

1.   Сега след тоя ураган наистина ли искаш да ходиш там? Ти новините не си ли гледала тези дни?

3.   Гледай новините и ще видиш, че в моента, тези там такава патка ядат, че направо са се озъбили. В САЩ още не са с оправили от урагана Катрина, а виждаш колко години минаха. Тези на карибите, ще им отнеме поне 50 години да започнат малко от малко да се пооправят.

4.   Ветровито е.

5.   Ами като гледам новините, отпиши ги тия острови. Аз планирах зимата да си направя круиз натам, ама след такъв ураган поне 5 г. има да се възстановяват

6.   Благодаря за коментарите, но очаквам мнения от хора които са живяли там. От известно време го мисля това, даже от няколко години. Новини не гледам много, но ако вие гледате би трябвало отдавна да сте се изнесли от България!
Там урагани винаги е имало, сегашните изобщо не са закачили тези три острова. Номер 1 - мъж съм :)

7.   Не е за къси ръкавЕ там :D

8.   Ами живях, обаче на яхта. И с датски доход ми беше мн хубаво и ефтино. А на теб ква ти е идеята за там не ми е мн ясно. Ако е да тъсиш работа от мен съвет-забрави го.

9.   Там освен банани и кокос всичко друго се внася и струва поне два пъти по скъпо отколкото в САЩ примерно. И да за работа забрави доста трудно ще си намериш а и наемите и разходите са високи а заплатите по ниски от "main land". Освен това месните се ползват с привилегии който ти няма да имаш (като безплатно здравеопазване училище). Избери си някой по-нормална дестинация тая става най вече за почивка и екскурзия за живот - трудно освен ако не си милионер в евро.

10.   Kaто си мъж и ти е толкова мерак,що не отидеш,вместо в мисли да си прекарваш?И там хора живеят,нали?