Споделена история от В чужбина

Какво мислите вие?
Добър ден, аз съм момиче на почти 20г., имам си приятел от 4г.живеем заедно при неговите родители, той е на 25г.
Много искам да замина за чужбина и да поработя известно време. Причината която ме спира е че той има сериозна работа от която изкарва 650лв и 200,300 отгоре може и повече зависи, а аз работя отскоро като сервитьорка и взимам чиста заплата 500лв. Другото нещо от което се притеснявам е че той на моменти има много грубо държание и се страхувам да не би да се скараме там.. Той доста се опъва и не му се заминава (има брат близнак, с когото имат силна връзка), преди години беше заминал за Англия за около 6 месеца в някакви ферми.. Но ако не направим нещо сега, то кога ще стане, времето лети утре в други ден ще реши че иска дете и тогава вече ще си останем тук.

Моля историята ми да бъде публикувана!

Коментари

1.   Имаш ли въпрос към нас или прости споделяш?

2.   Най-голямата лъжа е, че в чужбина е по-добре. Не е, освен ако не си високо квалифициран. Ако ще ходиш да ринеш ла*на, по-добре остани тук, инвестирай в квалифицирането си и си намери нормална работа или започни бизнес, защото съвсем скоро тук бял човек няма да остане, ако всеки така се изнася нанякъде. Само десетина-петнайсет години и остават до края на тая държава. Темповете, с които българският етнос се топи, са многократно по-високи от темповете на възпроизвеждане. Пак ще повторя, съвсем скоро идва краят на тази държава! Направете нещо за родината си, стига чакахте на тепсия някой да ви донесе блага и да се погрижи за вас.

3.   Ми да ама тука с тия 500 и 600лв дето ги вадят кога ще направят семейство и дом. В чужбина и с най - обикновената работа ще можеш да си живееш нормално. Тука е невъзможно.