Споделена история от В чужбина

изчезвам на някой остров Моля за предложения
здравейте преди всичко искам да спомена, че темата ми е сериозна.

работих за кратко в Холандия и сега съм в UK. чакам документите за работа след седмица ги взимам и ще са валидни завинаги, но искам да променя ивота си за кратко а кой знае...

гледах билети за Kанада мислех да отида с туристическа виза и да поостана работя каквото намеря за cash и така кандидатсвах за ета нали вече сме освободени от визи.. но май ще ми искат допълнителни документи защото имам отказана туристическа виза от Australia и US.. днес си казах маинатс му ще отидя на някой остров където мое да няма добро заплащане но ще си отдъхна не всичко е пари имам спестени 2000 евро нямам проблем да изксарцхс половината за самолетен билет а после ще остана там и каквото сабя покаже.. мислех си за остроц Тонга чакам вашите предлойения възмойно най скоро
сайелявам за грешките през телефон съм и ползвам кирилизатор коитл не работи добре..

Коментари

2.   За мен Мавриций, Малдиви, Сейшели, Тайланд, Пукет или Бахами, но си е просто много скъпо... а аз с висше и стаж взимам 720лв бруто... еми на родното черноморие за нещо евтинко ще сме за 4 нощувки...

4.   Някой остров в Хърватска/ например Хвар, Брач

5.   И аз искам да взема една тесла, трион и съндък с пирони и да се набутам някъде в Амазонската джунгла. Много неща ме спират и най-вече малкият ми син. Много пъти съм мечтал да се набутам в някое племе и да не ме занимава никой с нищо. Да си скова една барака и да ловя риба. Да не ми търсят данъци, сметки и т. н. Само не знам на кое племе ще попадна и дали няма да ме оглозгат докато спя. А и език не знам. Но мечтите били безплатни

6.   Преди години работих в Испания, сега в Англия и още имам приятели, които работят в Палма Де Майорка.
Някои са в хотел, други са чистачки и тн. Не взимат кой знае колко пари, но там е живота.

7.   Разгледай Карибските острови, мисля че има някои, които са Европейска територия и ще имаш право на работа там :)
Успех!
П.П. За мен това е отдавнашна, но неосъществима мечта, защото съм семейна с дете в България и мъжът ми има частен бизнес тук, който не би изоставил.

8.   Доминиканската република, Пуерто Рико, Колумбия има няколко малки островчета... Според мен там е чудесно. Хубав климат целогодишно, весели хора, вкусна храна, фиести и танци целогодишно... Животът там е много по-евтин, така че ако отидеш с лири или евро, ще ти стигнат за доста време. Може да потърсиш работа в някой туристически комплекс като готвач, чистач или рецепционист. Ако знаеш английски ще имаш предимство. Познавам няколко пътешественика, които така си пътуват по Карибите. Не навсякъде им плащат с пари, на някои места им дават право само на безплатно спане и храна.

9.   автора е спрях се на Барбадос а европеиските острови по точно френски колонии гваделупе И мартинка. За Барбадос четох Че ИМА наи доброто време а сащо така сме освободени от туристически визи. Ако ИМА някои с други примерни острови да пише барзо до 48 часа трябва да си намеря билет И другата седмица да летя . И новият ми йивот да започе на острова . Туристическият период за Барбадос е 90 дена за това време ще работя нещо а ако ме издеиства т за работна виза по добре но сум сигуурен Че Мога И с туристическа да остана И да работя Без договор

11.   Аз също заминавам за някой остров, защото и на мен ми се е приискало да живея като дивак, да слугувам на белите хора и те да ме третират като боклук. Вече съм си купил и черна боя с която да се боядисам.