Споделена история от В чужбина

Работя в чужбина, и искам да си намеря приятелка
Здравейте на всички Мъж на 25години съм, камионджия за съжаление. Искам да си намеря приятелка, не ми се стой сам по тия смотани камиони и тази талибанска европа. Ще ми се и всяка вечер да съм сиа в къщи при нея, но незнам как ще станат нещата. Никой не познавам по просттаа причина че се прибирам за 1, 2 дена и пак на работа по половин 1 месец :( положението е много кофти.

Коментари

1.   Ами смени работата. Изкараните пари инвестирай в образование. Квалифицирай се и си намери работа по специалността. Отделно университета е и място за запознанства, освен всичко друго. Хоризонти винаги има. По-важното е да не правиш компромис със щастието си. Имам един приятел замина за Англия на 26 и започна да събира пари за апартамент. Вече е на 34 и още няма приятелка. Как мислиш? Яко ли е да пропуснеш младостта си и живота си за един апартамент. Ще стане на 40 ще се върне в бг и ще има апартамент. В който ще седи сам и ще съжалява за пропуснатите години. Чудно е как хората са готови да заплатят с живота си заради едните пари.

2.   Не знам, но все си мисля, че по камионите няма как да срещнеш любовта. като за начало се опитай да уседнеш някъде според мен.

3.   С ученето съм скаран, доктора ми е забранил. Та в бг няюа да се.прибера тук ще си купя жилище, и ще си го обзаведа, след това ще се хвана на някой национал вътрешно да си карам, и ще търся някак си, а може отпуската да я взема за бг, колкото и да не искам. В смисъл че държавата в която съм ми харесва на 5км съм от морето.спокойно тихо. Първо имам цел за осъществяване лека по лека предполагам всичко ще се нареди.

4.   С девойката от темата "Рано ли е за връщане в родината?" сте си баш един за друг. Тя е горд притежател на BWL от престижен европейски университет, и изкарва толкова много пари, че дори и остават месечно 3200 EUR. Също така бленува за мъж българин. Идеалка сте.

5.   @4 надали ще го иска, тя завършила елитен европейски университет, а той тираджия. Съмнявам се.

6.   Имаш цели, амбициозен си , харесва ти там. Въпрос на времи е да се уреди всичко. Бъди здрав! Успех!
м30

7.   До 5

Така е ... Ина си класи в тоя живот и техните са много различни.

8.   От Автора
Хубава работа ама тази нацистка германия съм я намразил, обилолил съм доста държави, нагледал съм се на всякакви неща. да идва при мен да караме 2ка, дават хубави пари.

10.   Разбирам те. Аз попринцип живея в Япония като помощник програмист в една фирма и разбрах, че жените в Япония, които си падат по бели мъже не са като момичетата от моите любими анимета. За жалост не мога да намеря момиче, което да прилича на Аска от Неон Генсис Евангелион :(

11.   От Автора, това че по тези камиони нямам контакти, само работта работа, работа, а чужденка не искам нашенка ще е.

12.   Номер 10 как си стигнал до Япония? Стипендия? Обмен от университет?

13.   Нацистка германия? Ти тир ли караш или делориан от Завръщане в бъдещето?

16.   До Номер 12
По работа е. Запознах се с едни японци от фирмата и ми помогнаха да работя за тяхната дивизия.

17.   Хаха, номер 4 ме разсмя. Аз съм въпросната "девойка". Ще отмина ирониятя ти с усмивка и хумор, а ти остави моите пари за моя грижа. Щом коментираш по подобен начин, при теб едва ли е много цветущо.

До номер 5: Няма значение, че е тираджия. Всеки човек, който работи е достоен за уважение. За мен титли и прозвища са без значение. Човека го приценявам по съвсем други критерии става или не става и обикновено съм много точна. Любовта и вярата в човека са най-голямата движеща сила.

19.   Докато си камионджия ще караш само на курви. Тия пари ако не на курвите, ще ги дадеш на приятелката си, а тя като те вижда само за ден два на няколко месеца, пак ще тръгне да се шиба с друг. Трупай опит и мисли за друг занаят.

20.   Намери си мъж. Ще карате заедно и ще се подкрепяте зад седалките.

21.   Едва ли ще намериш момиче което да приеме това.
На 25 никоя не би се за вряла в къщи още повече в друга държава сама, освен ако не те обича много!
Минах през това и да ти кажа съжалявам
Вече съм на 30 и никога не бих го направила отново.
Работи си, не търси, тя сама ще дойде
Ако търсиш, ще намериш, но дали ще е правилната е друг въпрос

22.   От автора
Всеки ми повтаря че тя щяла да ме намери, как ще стане тази работа, в медеца два три дена съм в къщи, обикновенно пазаря подготвям за друг курс.
Време няма за нищо и пак работа. Ще дойде на камиона ще ме намери и ще каже теб те искам. Силно се съмнявам.
Ще поработя някоя друга годинка за да си взема покрив над главата, и незнам в бг ли да се прибера да търся нещо. И ако станат нещата да я взема при мен и да си намеря друга работа на 2, 3 вечери да се прибирам. По натам ще искам и семейство естествено.
Ама незнам дали има сериозни, или само такива който си мислят ах той тираджия взима 4000евро супер той по 2 дена ще се прибира аз ще му искам паричките.
Само че няма как да стане тази работа, и с омайвания в леглото пак няма да станат нещата, заащото такива несериозни не.
Ще си седне на гъза и ше учи езика-търси работа. Така е в чужбина всички семейства двойки който са заминали, език, после работа и така. Кофти е малко положението, благлдаря на тези който ми съчустват и помагат по някакъв начин. А за другите че съм взимал учете за ИТ специалисти и работете или друга работа и взимайте. Стига сте гледали хората колко пари взимат, , гледайте си вашите джобове какво влиза не на хората.

23.   Сайтове за запознантства пробва ли, половината свят са в твоето положение.