Споделена история от В чужбина

Изборите в Америка
Здравейте българи от Америка. Какво е вашето мнение за следващ президент. Има ли шанс Тръмп да обърне вота, защото в момента всички социологии показват Джо Байден за следващ президент. Както знаем изборната система на САЩ, е достатъчно да обърнеш вота в няколко щата, които носят повече делегати. В момента битката е за около 5-6 щата.
Това са Флорида, Охайо, Джорджия, едната Каролина, Аризона, и може би Тексас. Имат ли шанс републиканците и Тръмп да спечелят някой от тези щати, може ли да се вярва на американските медии, и съответно социологии, които Тръмп обвинява в пристрастност. Някой живее ли в тези щати, какви са настроенията на американците, за цветнокожите знаем, че са за Байдън.

Коментари

1.   Тръмп, ще ги спечели, бъди сигурен!

2.   Хората, които мислят Тръмп за неадекватен, нека погледат малко лапсуси на Байдън.
Пича е с деменция и не знае къде се намира. Постоянно бърка имена, дати, мисловната му мисъл не тече бързо и адекватно. Бая възрастен е, и го поддържат жив с коктейл от стероиди и други медикаменти.

3.   Да се молим социалистите да не докопат властта в САЩ. Едва ли американците ще гласуват за ляв кандидат, но кой знае... там медиите са масово червени, а влиянието което оказват на общественото мислене е сериозно. Пък и корона кризата разката американската икономика и успехите на Тръмп... като цяло, според мен републиканците ще спечелят почти всички щати. Има разлика в десет процента, но електората на Байдън не е мобилизиран. Тоест тези 60% се стопяват мигновенно.

4.   Смятам, че Тръмп ще спечели с огромна преднина. Социологическите проучвания за миналите избори бяха грешни, за тези са още по-грешни. В крайна сметка всичко ще се реши на изборния ден.

Аз лично взимам информацията си относно САЩ от Tim Pool от канала му Timcast. Гледам го от много време и сърдечно го препоръчвам като източник на информация. Той е център-ляв по убеждения и откакто го гледам казва, че не харесва Тръмп и че никога не би гласувал за него. На тази избори обаче е решил да гласува за Тръмп, защото смята, че демократите са изкукуригали. Дава примери и обосновки как огромна част от медиите са силно пристрастни към демократическата партия и смята, че демократическата партия го е изоставила като човек с умерени леви убеждения.

5.   Дано този път президентът на САЩ да е чернокожа жена лесбийка.

6.   2, е той за това е добутан до кандидатура - за да е удобен на кукловодите...
Иначе бай Дончо много сериозно им бръкна в здравето и им обърка плановете, които бяха след негрото да сложат пача-реваншистка на президентския пост. Ако това беше станало, много тъжни времена щяха да настанат за Щетите и света (те не че сега са весели, ама...). Само като пример - Меркел какво направи с Европа и Мег Уитман какво направи с HP...

7.   Проучванията са за Байден, защото медията нон-стоп бълва против Тръмп. Така беше и с Хилъри.

8.   Пък аз гледам Jordan Klepper vs Trump Supporters на Ютюб. Голям смях пада. На вас също го препоръчвам, може да се видите в образа на някой интервюриран.
Филмът Idiocracy ще се окаже не евтина комедия, а документален. Поне президента Камачо се вслушва в по-умни от него хора...

9.   До 4: “ В крайна сметка всичко ще се реши на изборния ден.”
Всичко ще се реши докато траят изборите. Това включва предварителното гласуване, гласуването по пощата, гласуването на 3 Ноември. Резултатите също няма да се узнаят доста след това- може би до края на Ноември, заради големия брой гласували (досега), както и усложненото положение с пандемията.
Интересно, какво ще стане през това време... С такъв театър, не ти трябва реалити шоута или други такива; пълен цирк.

10.   До 2: И тръмп е в същата позиция. Негов бивш асистент (Ноел Каслър) е бил свидетел на това как се е изпуснал по време на ТВ шоуто и е трябвало да прекратят снимането, защото е бил замаян от Бензо и Адерал (лекарства), а Кийт Шилър му е сменил памперса. Тъжно!

Източник: @CaslerNoel на Tweeter

11.   Много е смешно как нашите мигранти в САЩ са за Тръмп. Трябваше да ги изгони, щеше да е много смешно. Много са двулични, отишли са да крадат, проституират, пренасят дрога, контрабанда и пр. а не искат да дойдат нови.

12.   №2 мисловната му мисъл казаш, а?

13.   Лоша работа, двама старци с деменция се борят кой да управлява света. Е, то е ясно, че реално управляват евреите, но поне да си бяха избрали по-симпатични и усмихнати лица като Кенеди.

14.   До 11 ! Е , как нашите са за Тръмп ? Водят се спорове във фейса , защо тук някой подкрепят Тръмп , като се вадят доводи от живеещи роднини в Америка , ще всички харесват Байдън. Едва ли , тук неразбиращи , та от там живеещи да се поучим. Странно как не се яви кандидат до 60-65 години , ами са все над 70 ? Ами след 4 догони ще са над 80 ?

15.   Тръмп спечели четери от петте щата, които изброи, но не му помага особено в момента...

16.   До 5

Доста е вероятно. Камала със сигурност се готви, да поеме след като Байдън започен да бърка дъщеря си със секретарката си и да я пляска по дупето, а в екипа и има октрити чернокожи лесбийки :)

17.   Тръмп са го изкарали ционистите за да пообере малко напрежение.

Това, което ги притеснява чифутите са националните елити - Джо Байдън, Джон Кери, Джон Болтън, Джеймс Матис...

Желателни са Кушнер, Кондолийза райс, Маделин Албрайт, Клинтон и подобни.

18.   От 2 до 12. Грешка на езика (както се казва). Сори.

21.   Ето няколко ционистки американски президента (или представители на международния капитал):
Тръмп
Клинтън
Джими Картър
Джералд Форд
Ричърд Никсън
Лъндън Джонсън
Хари С, (Соломон) Трюман
Фраклин Делано Рузвелт
и всички други до 28 включително са кукли на конци.
След това прескачаме един и пак се почва:
Теодор Рузвелт
Бениамин Харисън
Честър Алан
Ръдърфорд Хейс
Хирам Улисис Грант
Андрю Джонсън
Захари Тейлър
И всички други до номер 6. Добавям към тази групи и номер 2 Джон Адамс.

Според мен тези, които са изключение от това и представляват националните интереси на САЩ са:
Джордж Вашингтон, Томас Джеферсон, Джеймс Мадисън, Джейс Монро, Линкълн, Гровър Клийвланд, Уилям Хоуърд Тафт, Айзенхоуър, Кенеди, Рейгън, Буш.

Барак Хюсейн Обама – и той си беше кукла на конци. Еквивалент на българския Плевньо.
Джо Байдън в момента не може да влезе в Белият дом. Всички сделки по времето на Тръмп ще бъдат засекретени и той няма да ги види. А и в момента са му увеличили охраната и го пазят. Вдигнали са му мерника.