Споделена история от В чужбина

Кофти история хора дори не ми се пише
М 23 години съм
Майка ми е в тежко състояние в болницата
Само аз и тя сме тук в чужбина
Не ми се мисли ако я загубя какво ще правя САМ,
Как ще живея, с готвенето не мога, на квартира сме. В бг никой не ме чака разведени са.
Много ми е тъжно и болно на сърцето хора плаче ми се
И ще си поплача малко.
Гаден несправедлив живот добрите хора си заминават, а мафията мутри, наркомани живеят
Незнам какво ще правя за бг нямам какво да правя там, имам си работа тук ще си работя, но без майка,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Коментари

1.   Надявам се майка ти да се оправи. Ти обаче вече си мъж и дори тя да е жива, е добре за теб да свикваш да живееш сам. Ще се научиш да готвиш, переш, чистиш и всичко останало, не е голяма философия. А това, че родителите ти са разведени не означава, че баща ти се е отрекъл от теб. Не знам какви са ви отношенията, но можеш да го потърсиш за подкрепа в този труден момент. Сега се грижи за майка си и не я отписвай преждевременно.

2.   https://youtu.be/eheNI88PALQ

Виж ето този човек Бог го е избавил от алкохол и цироза.
Вярвай и се моли за майка ти

После пиши в Ютюб Иван Бобулев Аз Го видях

Майка ти ще се оправи сигурен съм. Аз вече се помолих за тебе

4.   Съжалявам за майка ти!
Обаче забележи текста си, теб не те е жал толкова за нея, колкото мислиш за себе си как ти си неспособен да се грижиш сам за живота си. Кой щял да ти готви, кой да помага за плащането на квартира, че никой в бг не те чакал да те дундурка.

5.   На 23, ще се справиш и сам.

6.   Виж сега, ти рано или късно така или иначе трябва да се отделиш от нея. Майка ти е само за готвене и пране ли е? Я се стегни и възмажей. Няма да ти изнасям лекция колко корабосърдечно е че не ти пука за нея, а за това кой ще ти пере гащите.

ДС, 21

7.   Хайде стига сте издребнявали. Достатъчно гадно му е на момчето, какво сте го захокали за готвене и пране. Разбира се, че му е мъчно и не му е само за това...що са съвети.
Момче, не спирай да вярваш, че тя ще се оправи. Дете на разведени родители съм, и аз като теб само с майка. Имай силна вяра, моли се, ако трябва опитайте и нестандартни методи на лечение, потърсете лековито място, върнете се в България и посетете някое.
Очаквам да ме нападнат за съвета който ти давам, но когато за един болен човек няма друго решение, нищо не пречи да се опита и това.

8.   Ако проблемът ти е само домакинството - ще се справиш.
Аз виждам по-голям - страх те е, че ще останеш сам. Но ще се справиш. Трябва да се справиш.

9.   Всички които пишем тук сме до теб. Да, понякога смъртта идва в живота ни. Не си сам търсиш съвет и подкрепа тук. Близки братовчеди, приятели, други роднини нямаш ли? Пиши им, нормално е да си уплашен, млад си, а животът дава своите изпитания. Плачи когато ти се плаче, но не затъвай в тъгата. Пиши какво става. Потърси някой близък, не може да няма, дори далечене роднина. Споделяй с него пиши и тук

10.   Аз съм момиче на 24 години с много кофти детство. 2 пъти опит за самоубийство, търсене на какво ли не, което да ми донесе мир, като пиене, пушене на трева и знаеш ли кое ми донесе мир? Не бяха тези неща. В момента, в който се обърнах към Бог с цялото си сърце, животът ми се промени за 4 години. Сега имам прекрасен съпруг и чидесно детенце на 2 години. Бог е обещал, че ще го намерим, когато го потърсим с цялото си сърце. Ако имаш Библия, отвори на Новия завет. Вярвам, че ако искаш да намериш Бог наистина, Той ще ти се открие и ще ти говори дали чрез Библията, дали чрез хора, дали на теб самия. Не се отчайвай. Често хората поемаме по разни пътища, недобри за нас, а после се чудим защо не ни върви, но когато предадем пътя си и проблемите си в Божиите ръце, тогава е различно и Бог има грижата за нас. Вярвам, че Бог може да изцери майка ти и да ви помогне. Моли се за това.

И ще Ме потърсите и ще Ме намерите, като Ме потърсите с цялото си сърце.
Йеремия 29:13

12.   От Автора
Ами как да е само ми говори много ме обичала да съм бъдел силен, не искала да ми го казва ама не се чуствала добре.
Ходи през ден в спешното урина кръв, изследванията са ок. Докторите не могат да открият нищо.
Аз си мисля че е на психическа основа МНОГООО се лекува от нета билки незнам си какво, и нещо незнам хора на нея ли да вярвам че не се чуства добре и ще си замине. Или което ми казва че докторите не лекували и няма да я излекуват..
НЕ МИ СЕ ИСКА ДА НЕ ВЯРВАМ НА МАЙКА МИ но,???? Ако е нещо с мозъка да си насосва знам какво е даговорите че ви боли и хората да не ви вярват. Не искам да НЕ и вярвам какво да направя, в болницата не ме пускат от тоя вирус вън @@@@@@@ ако я закарам на психолог незнам какво да правя. Или частна болница

13.   Мисля, че е несериозно човек да си поставя сам диагноза чрез четене в интернет и сам да си предписва лечение. Трябва да намерите добър лекар. По някога от болна психика могат да се появят физически симптоми. Надявам се да не е нищо сериозно и нелечимо и скоро да намерите разрешение на проблема.