Споделена история от В чужбина

дубай
Някой посещавал ли е Дубай, как е храната. Може ли повече информация?

Коментари

1.   Ква храна бе баце? Във дубай се ходи само за секс, разврат, и купони до зори! Пълниш джобовете с тлъсти пачки и да видиш само какви украинки, рускини, латвийки има, а и много други де :)

2.   Там има от всичко. Само с алкохола е трудно, ако пиеш. Има всякаква кухня, яла съм автентична българска, италианска, мексиканска, гръцка и т.н. храна. Хубавото е, че обикновено хората, които си правят ресторанти с различни видове кухня са си дошли от родното място, а не местни с "италиански ресторант". За поръчването на храна се отнася същото. Само за супермаркетите не мога да кажа на 100%, но всичко си има. За качеството не знам обаче. Освен това е сравнително евтино, цените са по-ниски от повечето европейски дестинации. Не знам с каква цел и за колко време отиваш, ако споделиш може и да успея да ти дам още информация.

3.   2, как стои въпроса с алкохола?

4.   Номр две за 7 дни.Можеш да ми препоръчаш и места.

6.   1 как стои въпроса с жените? Не е ли много строго в Дубай?

7.   Разбрахме, че можете да слагате единички, но все пак някой ще отговори ли на конкретните въпроси?

8.   Искаш къща в Дубай,
луксозен сарай?
Пардон дубай с малка буква.

9.   Кухнята е интернационална. В Дубай няма никаква култура за да имат собствена кухня.
Алкохол не се продава другаде ,освен в баровете, където бирата е 10 евро.
Да правиш секс с човек , който нямате брак е престъпление и се наказва със затвор.
Украинките и Рускините , няма да тръгнат по българин там . Тия голд дигърки са обикновено отбрана класа , за доста богати хора. Факт е че има и доста евтини курви от източна Европа , които отиват да си търсят шейхове , харчат едни пари за една седмица и се връщат оакани. Някои от тях имат "късмета" да станат част от харема(златния затвор) на някой..

Има клубове , които са дори готини ,но там мъжете са около 85%от клиентелата и конкуренцията върху неколцината жени е огромна. Съотношението е 1/16 жени/мъже.(броил съм ги).
Така че не виждам но .1 за какви партита и секс говори изобщо. Явно понятие си няма какво представлява града.