Споделена история от В чужбина

Ерген в чужбина - как да се справя?
Харесвам лайфстайла в страните по Средиземноморието - Гърция, Южна Италия, Испания, Малта и Португалия, но жените там ме отблъскват физически, ами не мога да се насиля да ги харесвам и това си е.

Страните, които имат и красиви жени, и такъв лежерен лайфстайл са все в Латинска Америка.

В Европа страните с красиви жени по мой вкус изобщо нямат такъв лайфстайл и климат, там хората са по-затворени и студени.

Визирам Словакия, Чехия, Скандинавските. Словачките и Чехкините много флиртуват с мен, но си търсят предимно западняци защото са с повече пари от един българин. Скандинавките като цяло са доста затворени, не знам какво трабвя да правиш, за да те хареса за гадже една щведка например.

Хем ми се ходи в чужбина да живея, хем все отлагам защото съм ерген и не знам дали ако отида в Атина или Лисабон например ще успея да намеря хубава, светла жена с права коса? Виждал съм ги в Атина, повечето са едни такива къдрави, с големи носове, а аз обожавам жени с права, тъмно/светло кестенява или руса коса, светли очи, малко кукленско носле и бяла кожа. Т.е. повече славянски и скандинавски тип. То дори в Турция има повече жени от този тип от колкото в Испания, Португалия, Южна Италия, Малта и Гърция, но пък не мисля, че Турция би ми допаднала като култура и място за живот. Иначе май само там има хем южняшки манталитет, хем много такива жени, защото едно време са крадяли славянки за харемите.

Коментари

1.   Да не те е страх да не те отвлекат и обезчестят?! Посмях се.

2.   До 1 страх ме е че ако отида в изброените страни ще трябва да излизам само с други чужденки, а когато в една двойка и двамата не са местни е много трудно...винаги е по-хубаво единият поне да си е местен от съответната държава, където живеят.

3.   Този го знам. Емигрант wannabe. Излюпва се през два-три месеца и сондира мнения за емиграционните си полюции. То не беше Полша, не беше Чехия, не бяха Испания и Италия... Сега жените са му проблемът.

Мод: :) точно. Само едно уточнение - не през два-три месец, а по две-три теми на ден. Няма лошо, нали затова е форума.

4.   3 ами не искам да отида някъде като повечето българи и после да съжалявам и да се оплаквам колко са лоши местните.

6.   Ама ти май наистина вярваш, че още от границата ще те нападнат едни чужденки и с бой ще ги махаш от себе си?!
Пак българка ще се задържи, друга няма да е. От тях бягаш, ама....

8.   6 абе в чужбина излизах с две българки, и двете бяха едни от най-смотаните срещи. А в метрото във Виена една мацка само дето не ми се нахвърли.

9.   6 не не вярвам, просто е логично като живееш сред гъркини да се ожениш за такава.

10.   8 и 9
Ами не е логично, така ти се иска. Те да няма да се хванат на български номера....
Щом искаш да живееш с илюзията, че още непреминал границата ще те налазят едни яки жени, че ще се млатят за теб, ще те изнасилват, добре. Те няма да ти гледат парите, къде живееш, мъж няма да са виждали преди теб. Тази, дето уж ти се е нахвърлила ще да е била пияна или надрусана. Би се нахвърлила и на стълб или дърво.
Доживях да чета мъж да се страхува като девица от жени и как да се справел. Проблемът няма да е в нацията, да знаеш.

11.   10 не беше нито пияна и надрусана. И не ми се нахвърли, но постоянно флиртуваше с поглед. И в Словакия имах подобен успех сред жените. Те не са надути кифли като повечето българки явно.

12.   11, странно как си разбрал, че е трезва, ако не си бил седнал до нея. Ако те е зяпала, защо не е свали? Покани на среща?Зяпала те, ти си я зяпал и дотам. Това не е нахвърляне, нито сваляне.Зяпане си е. Човек може да гледа всеки в рейса, метрото и то без да изгаря от страст. Проблемът ти няма да са надутите българки, просто искаш някой друг да свърши всичко. Мързел.
Странен ми е замисъла на темата. Искаш съвети как да се закачиш за чужденка и да живееш у тях ли? Да те приюти?

13.   12 12 абе то има разлика между зяпяне и зяпане тип "ох котьо какво ти мисля! ", нейното беше от второто. И то красиво момиче, русо, не някоя грозотия. А в България и най-големите смотли все едно стъпват по въздуха и са над това да зяпат. Не я заговорих точно защото не съм свикнал на такова внимание в България, хем съм над средното ниво и съм по-красив от повечето българи, много познати жени са ми го казвали.

През деня в делничен ден, без видими знаци на пиянство. Просто има нации където жените не се свенят да показват интерес към мъжа. А в БГ дори най-грозните ходят сякаш са принцеси и не забелязват дори красавците като мен, а то като я погледнеш с визия на жаба, костенурка или прасе.

14.   13, и пак не ми стана смисъла на темата. Искаш жената сама да те свали. Пък ако може и сама да свърши другото, супер. Мързел.
Това ми напомня един дочут разговор във влака. Някакви съветваха един неврачен студент да свалял софиянки с апартамент. че да живеел у тях. Та и твоята май е същата.

15.   14 не, искам да попитам възможно ли е в Южна Държава да попадна на руса жена от по-красива нация, например Швудка или Словачка? Това ми е въпроса - ходят ли жени от тези нации да живеят на морето в Португалия или в Атина например? И ако да само златотърсачки ли отиват да живеят там или и нормални момичета. Харесвам жени със светли очи, ПРАВА коса и бяла кожа, а колко южно европейки изглеждат така?

16.   15, какво ще дадеш ти на тая красива , руса жена? Ще я зяпаш, тя ще те зяпа и няма да я свалиш от страх и мързел. Пари ли ще и предложиш, дом ли? Хем да е страшно красива, хем да е от соц страна, защото са по-разкрепостени. Пък ти само ще я удостоиш с присъствието си и някои части на тялото.
Всеки може да живее навсякъде по света. Отвори статистиката за съответните държави и виж населението. Ако очакваш някой да ти каже в толкова голяма страна какви жени има....

17.   16 ще й дам любов, закрила, приятелско рамо, и не съм казал да е страшно красива, а просто да е светла, руса, а отдолу розова...защото това ми харесва. Иначе още утре тръгвам за Гърция, Португалия и нямаше да го мисля толкова, но не харесвам мургави жени с кафяви ареоли и вагини и по-космати от мен.

18.   17, красиви мечти. Казвай на всяка да се съблича да я зяпаш . Адски претенции, а насреща нищо. Ти ще си бачкатор от друга страна и да те избере тази красавица ще трябва нещо повече от това ти мята погледи в метрото, пък ти да чакаш тя да дойде. Това, което уж ще даваш, звучи като взето от книга. Ако го правеше, отдавна нямаше да си сам.

19.   15, колежката ми е италианка и е със светла кожа, очи и коса!

20.   Авторе, ЕС е отровен за всички в него, съответно всякякви хора, живеят на всякъде!

21.   16 ти нали уж си за равенство между половете, защо съм длъжен да давам нещо друго освен себе си и любовта си и тялото си на нея?!!

22.   21, ако иска да си рус, синеок , висок 190 см, с 30 см достойнство , какво ще правиш?
Хем искаш тя да сваля, хем да не иска пари, хем явно и при нея да поживяваш.Хем да ти покрива изискванията. Сегашните мъже са като жени капризни.

24.   22 русите жени обикновено харесват мъже с тъмна коса. Не искам тя да ме сваля, а да ми покаже интерес, аз ще я сваля. Как искаш да показвам интерес към жена, която си гледа нанякъде както правят повечето българки в мола или градския транспорт?

25.   24, повечето българки са тъмни, така че и да прояви някоя интерес към теб, едва ли ще я отразиш, пък и някоя няма такава няма да търпи да се заглеждаш по всяка светлоока и светлокоса по улиците. Иначе, на Западноевропейките си им интересен, понеже си чужденец, но повечето едва ли ще те искат за нещо повече от едно забавление. Но на Запад тяхната феминистката идеология ги е освободила от морал и заедно с това, че си им интересен, естествено че ще те налазват. Но знаеш ли такава жена, след като е толкова сексуално освободена, колко ги е чупила?

26.   25 ами зависи, имам си тип, но ако е симпатяга ще забележа и брюнетка. Като онзи ден в 94, едно момиче ме загледа и я забелязах. А беше скромно облечена, нищо разголено, обикновена бяла блуза с дълъг ръкав, дънки, с тъмни очи и черна дълга коса, вързана на опашка и очила. Доказателството, че като има привличане забелязваш и такива, които не са ти тип. :)) Даже лъскави жени тип плеймейтки са ми противни, гнусни и вулгарни. Харесвам естествено хубави, то си личи.

Проблемът в Гърция, Испания, Португалия е, че местните жени не само не са светли, но най-вече са грозни. Естествено хубави там почти няма. Нашите поне са по-хубави, но ако се установя в чужбина не знам до колко ако и двамата сме българи ще се впишем в средата...

27.   24, стана ясно какво правиш при интерес от жена-зяпаш я и дотам. За тях ще е екзотика да спят с балканец. Повечето не знаят къде се намира страната ни.
Като искаш да предизвикаш интерес, възмъжей и заговарвай тия жени. Не ги зяпай само.

28.   Половината ми приятели, които се остановиха в чужбина примерно САЩ или Германия, се ожениха да рускини. Рускини има навсякъде, а сега и украинки. Близък манталитет и красиви жени.

29.   28 е то рускиня и украинка е по-лошо от нашенка, те само за парите мислят и са по-лоши домакини. Не, че държа да е добра домакиня, да готви там нещо, за чистенето мога аз да чистя, но се надявм един ден да мога да си позволя да наемам жени за почистване, да не се занимава никой от нас с това. Дай Боже както се казва, за сега са само мечки!

За красиви рускините и украинките наистина са красиви, но не всички, а има красиви шведки, финландки, хърватки, словенки, словачки и дори австрийки. НА мен лично изброените повече ми харесват като визия от типичната руска и украинска такава.

Ако е на въпроса най-близък манталитет имат румънките, туркините и гъркините, но те са доста по-неприятни като визия от нашите жени и ще е сериозен даунгрейд.

Иначе аз бих предпочел по-светла от мен, защото ми е нещо като фетиш да съм тъмен, екзотичен южняк за нея. А и не е трудно да си хванеш рускиня и украинка, те налитат на всеки, но успееш ли да влюбиш в себе си австрийка или шведка тогава знаеш, че си станал истински мъж.