Споделена история от В чужбина

Моето приключение в Словакия - част 1
Работих в Словакия и там стана секс скандал защото писах интимни неща на една колежка-испанка. Може би е виновно биполярно ми разстройство. То просто било мило и приятелски настроено момичето, типично за южно европейка. Та покани ме на купон на една лодка и аз приех нещата различно...сам съм си виновен, но слава богу е бивша соц страна и не ме уволниха, само трябваше да обещая повече да не задавам колежките...

Което беше мега трудно, защото друга пък колежка - страшно красива словачка с тъмна коса и сини очи откровено флиртуваше с мен, но само с погледи, че си имаше сериозно гадже и то мускуляга (аз съм слаб, но стегнат. Футболистче като фигура, в лицето като модел почти). И други колежки там флиртуваха с мен, едно русо момиче от друг тим постоянно ми хвърляне погледи с усмивка, като понякога отвръщаше поглед настрани.

Абе там беше доста полезно откъм кариера за мен, но и като ходене по срещи - скъсах се от срещи, но почти всички от онлайн дестинации бяха от ФБ групи, само една от Тиндър и то американка. Тя беше руса, симпатично лице, но фитнес маниачка и дори не изчака да предложа аз да я водя някъде, тя избра къде да идем без да ме пита - не харесвам чаааак толкова еманципирани жени с леко мъжка енергия и поведение. Нека печели добре и да има мнение, да ме изпива с поглед, дори да ме заговори на улицата ако те видим, но да не се допитва за нищо до мен и тя все да води - айде не! Значи Тиндър е загуба на време като цяло, ФБ групите повече стават за свалки.

Но да си харесван някъде има и минуси. Една словашка жена от ФБ група така ме зариби, че ми скъса нервите. Трябваше да предположа, че не е наред чак толкова жена да помага на непознат от ФБ с намирането на квартира. Видяхме се на живо и още първия ден пожела да дойде с мен на оглед за апартамент - друг червен флаг. После ме почерпи парче пица и настоя тя да плати, отказа ми твърдо въпреки, че исках да платя!

Оказа се доста феминизирана, яд я беше, че в нейната държава печеля над средната и естествено повече от нея?! Хубаво ми беше когато ходих с нея в един хипермаркет да пазаруваме неща за дома й, почти като истинско семейство бяхме и ми хареса чувството все едно сме във връзка, но жената беше по-голяма от мен й не беше мой тип. Затова й писах да я питам какви са намеренията й. Не отговори, после почна да увърта. Пак настоях дали има чувства към мен, но сама не можеше да ги признае. Но сглупих като й казах, че за мен е повече като по-голяма сестра, леле тази жена полудя. То не бяха обиди, ужас... и с две българки излизах, едната приличаше на холивудска актриса...

Имам още за разказване, за 11 месеца там обичах, бях обичан, харесван, плаках, смях се, сменях квартири, излезах с приятели, ходих по молове, обиколих повече планини от колкото за целия ми живот в България досега!

Коментари

2.   Какви са тези ФБ групи? Дай пример

3.   Не знам дали имаш диагноза, но определено си инфантилен и е съмнително, дали това не са само твои фантазии.

4.   Ти да не си фена на русите жени, дето задължително трябва да ги видиш голи, за да ти покрият критериите? Дето обожоваш соц страните? Дето те зяпали, а ти си мълчиш?
То да не е като тук-всяка колежка задължително навита и мината. Всяка, която те погледне и за секунда- умира по теб, иска те, желае е, убива за теб.
Ако беше толкова як, отдавна нямаше за си сам. Нито тук, нито в която и да е страна. Едно е някоя да те изтърпи за няколко часа, или дни, друго е да имате връзка.

5.   И в София ме забелязват понякога момичетата и имам приятели, но доста по-малко. В Братислава и Виена съм ходил пак след като живях там и всеки път все едно и също - сякаш там ставам рок звезда и всички ме забелязват и лесно привличам приятели и момичета. Та ако сте сами ... сменете града или държавата и може да намеретие място, където просто ви върви повече в любовта и приятелствата. За справка в Прага беше дори по-зле от колкото в София.

7.   2 ами чужденци в Братислава например. И за София има такава, но тук не се получава така лесно, явно наистина Виена и Братислава са ми повече на късмет спрямо София...там и приятели по-лесно създавах, и кариерата ми вървеше по-добре. Но се върнах заради болезнена носталгия, нищо, че тук ме харесват само когато всичко ми е наред, а там ме харесваха и в най-лошият ми вид и самочувствие...