Споделена история от В чужбина

Емиграция в Пакистан
Кой град е по-добър за живот - Лахор, Исламабад или Карачи? Труден ли е Урду?

Коментари

1.   Баце, едва ли ще намериш някой друг ненормалник, който иска да емигрира в Пакистан:) Това е от дестинациите, които за туризъм не с от най-безопасните, та какво остава за емиграция. Та ти сериозно ли или си правиш гаргара? :)

2.   :) Благодаря!

3.   Отговор: никой не е добър. Ако си християнка, независимо какви са обстоятелствата, намери сили да не заминаваш. Това е страна с много силна мюсюлманска религия и не е за човек, който не е израсал там. Дори и да си българска туркиня ти си ззамесена от друго тесто. Не ставаш за там.

5.   Надявам се имаш чувство за хумор и не питаш сериозно.

6.   Къде ще ходиш в Пакистан бе професоре?

БГ ме

7.   Вие съвсем взехте тази подсекция на подбив!

8.   Наистина ли мислиш, че тук някой ще ти отговори на всички тия въпроси? Пък и има интернет с безкрайна информация.

9.   Пакистанците бягат в Европа, нашият щял да емигрира в Пакистан. Ега ти майтапа!

10.   Интересно ми е ако темата е сериозна защо искаш да емигрираш точно там?

11.   Ако си жена - в никакъв случай не заминавай затам. Ако си мъж-- трябва да си мюсюлманин.

13.   Пакистан? Серизно? Нямаш по-добри идеи?