Споделена история от В чужбина

Дубай и българските момичета/жени
Все по-често попадам и виждам (по фейсбуци, инстаграми, тиндъри и т. н. и т. н. ) споделени снимки и "сторита" от българки, които са се щракнали У ДубаЙО.

Темата ми (може ще) има лек сексистки нюанс, може би провокативен, но как мислите:

* какъв е интелектуалния багаж на тези българки
* до колко същите могат да се счетат за представителна извадка на днешната българска жена
* освен, че ходят по ресторанти, снимат се пред небостъргачите, в огледалата на асансьорите и т. н. - споделете мнение колко от тях се връщат наебани? Дали мястото, където са отишли, дали суетността, дали пошлостта, дали нещо друго - дали някое от изброените или всички не им действат като афродизиак и да са готови да разтворят краката, за да може като се върнат в България, то с гордост да споделят пред своите дружки, че освен че са били заведени там, то са имали и бурни нощи.

Ще се радвам, ако в темата се разпише бг жена, която е била в Дубай, и същата сподели дали по време на пребиваването си там е правила секс с някой - било то с мъжа, с който евентуално е отишла, или някой арабин, развиващ бизнес и в България.

Дали едно бг момиче се превръща в съвременна бг жена, не само ако е правила вече секс, може би дори родила дете/деца, омъжила се, развела се и т. н., но най-важното - посетила Дубай на чужди разноски.

Коментари

1.   Това е дъфкано няколко пъти. Дали е Дубай или друга дестинация, общото е че масово народа е избримчил на хай-лайф да се прави на тежък дори да не може да си го позволи, само защото чрез това се опитва да компенсира ония основни неща които му липсват. Хубавото е за платежоспособните мъже, че си хареса някоя, иска да я мине няколко пъти и не е нужно да се мъчи, дава и билет за Дубай и е готова работата, натам ясно. Което ще рече че жените никога не са били толкова лесни, макар на думи да го докарват за недостъпни, морални, а просто предлагат секс за удобства.
Ама кой да мисли, че дори да отидеш на 5 почивки тази година са примерно 50 дена, хубаво ама остават още 311 дни от годината, в които трябва да живееш някак. Повечето в тия 312 дни са супер депресирани, едвам изтърпявайки избранниците си, само и само да дойде време за тези евентуални 50 дни в годината. Е колко пък да в хубаво всичко.

2.   Тия, които драпат да отидат там като отидат си мислят, че са нещо повече от другите женички, на които и през ум не им е минало да отидат до там за да се покажат като платени проститутки.

4.   Е, какво му е на Дубай, все едно да питаш като ходите на Велинград дали правите нещо?
Аз също искам да отида в Дубай, да разгледам, да не мислиш че е нещо по- различно и там правят само секс хората?
Разгледай хотелите, по- евтини са от Велинград, защо да не отидат хората след като ще им излезе по- евтини от България?
Явно мястото привлича хората за екскурзии.
На рецепцията в хотела да не се плаща със секс?

5.   Има такива, които ходят да проституират там. А повечето просто ходят на 4-5 дневни организирани екскурзии, да се наснимат за социалните мрежи и това е.

6.   Ххахахха тук надушвам завист :))))
Защо не пробваш ти, все някой арабин ще те хареса и теб.
Със сигурност ще има и глад за мъже...
Иначе вероятно има някои момичета, които ходят за древната професия, ами супер--вместо нечистоплътни ганьовци за жълти стотинки, предполагам там ще направят за същото време поне по 10 пъти повече пари.
А доста жени си ходят просто на почивка или по бизнес дела.
Познавам едно момиче на 23 г сега, минала година още си купи апартамент в Дубай, а сега се оглежда за магазин също, който ще отдава под наем. Никога не съм я питала от къде има парите, не ме и интересува, но евала на момичето. Ако ги е изкарала "така" поне е от умните, само на 23 г вече има икономическа сигурност.

7.   Май завиждаш, че няма теб кой да те заведе в Дубай, а? Жените са свободни да оравят каквото пожелаят с когото пожелаят. Теб какво те бърка чуждият живот?

8.   С много нисък интелектуален багаж са. И с фетишизъм да ги онождат араби. Голяма част заработват там като платени момичета. Молове, големи сгради и пустини може да са интересни само за някое тъпо парче.

9.   Не знам точно колко българки ходят там, но предполагам не много. За тези, които ходят обаче ще ви кажа една история.
Пътувам в трамвая там към центъра. Има едно място където хората се прекачват от един до друг трамвай. Малко преди въпросната спирка едно момиче, което седеше до мен видимо от балтийските държави, украинка или рускиня на супер развален английски ме пита как да стигне до Бурж Халифа. Казвам й че трябва да смени трамвая и да продължи още напред с другия. Тя видимо разбра, обаче после продължи да пита. Очевидно не ставаше изобщо дума за трамвая, а се опитваше да завърже разговор. Точно тогава си имах приятелка, а и тя честно казано беше 4/10, изобщо не ми се занимаваше. После питах приятеля ми при когото бях на гости, това нормално ли е и той ми каза " Аааа много такива ги има тука. Теглят заеми във Киев, Москва или Вилнюс, обаче тук не можеш да спиш за по-малко от 150лв на вечер. И на тях часовника им тиктака. Имат 5-7 дни повечето да си намерят мъж. "
Проблема е че повечето от тях се сблъскват с работници там. Тъй като 90% от хората там са същите златокопачи и уонабита. Дори и да излязат на клуб ще бъдат заобиколени от същите мангали от Индия, Филипините и близките арабски държави. Които до онзи ден чукаха козите.
Рядко някоя супер тупалка може да се уреди със мечтания шейх или по-точно някакъв местен. Който ще я вкара в харем, в златна клетка. Евентуално, ако изобщо има пари.
За тези от вас които си мислят че в Дубай от 5млн всички са богати, много се лъже. Реално истинските богати араби не живеят изобщо в тази тенекиена мизерия. Всеки от тях търси култура, ако изобщо има акъл в главата си.. А в Дубай опери и библиотеки няма.

Сега ще ти отговоря на въпросите поред
1. Очевидно не е много интелектуалния им багаж, след като лапат по евтина реклама и лъскавини. То даже не е лъскаво, има два мола, в които целия град ходи да се перчи с марките, с които се е накичил.
2. Според мен много от българките имат акъл в главата си. Повечето от тях са в чужбина, оправят се сами и нямат недостиг на материално. Ганьовките от ония дето са в Ергена може би да. Но според мен не са много
3. Ако се е върнала, значи не се е *бала с никой. Само да вметна, че в Дубай има закон, че неженени нямат право да правят секс даже у тях си. Има комшии имат навика да коладят на полицията. И двамата влизате в панделата ако ви набарат.

За тези от вас, които никога не са ходили там и си мислят, че този, който говори че Дубай е помийна яма завижда... ами ходил съм и пет пари не давам какво си мислите за мен. Не само, че не завиждам ами даже ме е гнус от това място. Това дори не е град. А на вас приятен път и дано си намерите мечтания шейх с бяла камила.

10.   Да ходят в Дубай, че да има повече място на наистина хубавите места за нормалните хора. Но, уви твърде много и от тях са претъпкани с туристи. На човек да му залипсва пандемията, когато дори Прага и Венеция бяха свободни от тълпи...

11.   Ха ха, аз посетих Дубай на МОИ РАЗНОСКИ, за да посетя приятелка, която работи за международна компания. Района, за който отговаря е точно близкия изток и за нея е по-удобно да живее там, отколкото подтянно да пътува до там.

Не, не съм правила секс с никого, докато бях там, не съм имала и желание. И не, не съм поствала снимки от там, но то е може би, защото по принцип рядко поствам неща в социалните мрежи.

12.   Бая късно си се ъпдейтнал. Жени ходят там да си търсят мъже или да проституират от 10 години насам, да не кажа 15. Ти чак 2024 ли го установи?
Ж25

13.   11 - твоите разноски са били самолетните билети, някой и друг транспорт в Дубай и някоя и друга закуска, която си си платила сама. Спала си при приятелката ти и бас ловя, че повечето неща тя те е черпила. Общо да си изхарчила 1000 и нещо лева. "Велики" разноски да знаиш!

14.   Ходят предимно да проституират. Но не са представителна извадка на българката жена, а дъното на дъното. Апропо и безплатно да ми предлагат не бих отишъл да посетя Дубай. Бетон насред пустиня няма как да ме впечатли.

15.   То и аз съм ходил там и съм правил секс. Ех, не с мъже, но ако си падах по мъже, щеше и да е с мъже. Не разбирам, какъв е проблемът. Някой ще обяни ли?

16.   Имам съученик от прогимназията - висок, светъл, със зелени очи и луда харизма.
Още тогава му се лепяха ученичките :-)
Минаха години и разбрах, че му потръгнал бизнеса, купува имоти в кеш, няколко развода, няколко деца.
Последната е с около 20г по-млада. Кифла и половина.
Той се беше зарекъл, уж, повече да не подписва.
Обаче дзак-щрак, снимки се качват от Дубай. По разни лъскави асансьори онази показа пръстен; забрадени се носят из пустинята със соколи в ръце;…
Тази определено ТОЙ си я разнася като куфар, големи чалъми, голямо нещо.
Те са вечно във Фейса.
Пози и половина.

17.   13 ако това е твоята представа за гостуване, предполагам, че не ходиш много по гости. Първо, като остава човек някъде малко по-дълго се пазарува, после като се разхождате, за да ви покажат някакви неща наляво надясно, най малкото е почерпка с вечеря и последно е хубаво да се донесе нещо на домакина. Каквото съм изхарчила, изхарчила съм, нито ми изкарваш парите ти, нито ми ги даваш, за да ти давам отчет колко, къде и кога. Въпросите в темата беше като ходят жени в Дубай какъв им е интелектуалния багаж на тези българки, до колко същите могат да се счетат за представителна извадка на днешната българска жена и дали правят секс с араби, а не колко са изхарчили, нали.

18.   До 1- Аз съм платежоспособен и девствен, на 29, нямам социален кръг. Спокойно мога да пръскам пари за билети. Твоята теория не се връзва

19.   Каже ли ми, че харесва да ходи в Дубай или Гърция ми е ясно, че не става за сериозна връзка и е кифла.

20.   До 10, ее то не може само ти да посещаваш хубавите места. И другите милиарди хора на планетата се надяват на същото. С какво си по-специален / специална от тях?