Споделена история от В чужбина

Търся туристическа агенция
Незнам да ли тук му е мястото, но ще опитам... търся туристическа агенция която предлага екскурзия или почивка само до Бурса не от сорта - Истанбул -Кападокия-Бурса.. само Бурса, търсих в много агенции но без успех. Някой случайно да знае...?

Коментари

1.   Ж30: Не знам. Но мога да ти дам съвет... Тъй като аз в момента организирам екскурзия за 6 човека зад граница... Няма да разказвам точно през какви препятствия минах, а и кой знае още колко ми предстоят, но... Установих, че повечето собственици на туристически фирми и служителите им са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО финансово, данъчно, икономически, счетоводно и юридически НЕГРАМОТНИ. Не знаят какви са установените практики за съставяне на документи, плащания, застраховки и т. н.
Ето защо, подвеждат хората и те се чувстват излъгани.
В обявите обикновено е обявена цена "... лв".
Дни, преди заминаването, се оказва, че дължиш още измислени такси, НЕпредвидени в N-пъти коригирания договор, като: митнически такси, магистрални такси, пътна застраховка за придвижване с превозно средство и какво ли още не.
Така че, трябва МНОГО да се разпитва и да си нащрек, че всеки един момент може неприятно да те сюрпрезират с допълнителни, измислени, но задължителни плащания. И тъй като вече си се хванал на хорото, предвидил си и си разпределил времето си и... плащаш като поп.
Доколкото знам, "Оn Travel" и "Ани Травел" предлагат изготвянето на индивидуални програми. Автобусите се ползват като общо возило, но иначе може да ти организират самостоятелно пребиваване.
Успех! Дано намериш подобна агенция и да прекараш добре в Бурса! :))

2.   много ти благодаря :)
авторката

3.   BUTIK TRAVEL. С тази туристическа агенция лятото ще пътуваме лятото до Инстанбул. САМО до Истанмбул. Провери им сайта. Дано откриеш нещо. УСПЕХ!

4.   Oт автогарата на Истанбул има автобуси на всеки 4ас до Бурса, а в Бурса хотели под път и над път... За какво ти е агенция??? В Турция транспорта е 20 пъти по добре организиран от българският, пък и хората са много по усложливи и помагат при нужда..