Споделена история от В чужбина

Съдят ме за сутеньорство
Здравейте,
ще се опитам да бъда кратък, понеже е дълга история.
От 2 години живея в Полша, преди година и половина, срещнах едно момиче, седеше на спирката и чакаше автобус, попитах я дали е б-ка, и тя каза, че Е.
И така след дълъг разговор, попитах я какво прави тук, а тя ми каза че е работела на пътя като "проститутка" учудих се, разказа ми годеникът и как я излъгал, че ще работят на Пазара, че ще продават дрехи.. абе общо взето търговия.. минали са 2-3 месеца и годеникът И я накарал на сила да излезе да простутуираа биел я и тем подобни. Стана ми жал за нея поканих я в нас пихме кафе говорихме си и си тръгна. След една седмица тя сама дойте в нас, и ми каза, че е научила че годеникът И си има жена и деца, и че я оставил нямала лична карта, сега не знаела какво ще прави... и така. Аз я попитах дали иска да остане при мен, казах и че ще и помогна да си направи лична карта и да се прибере, оказа се че тя е неграмотна, не знае нито да пише нито да чете, даже и да брои до такава степен... и така тя продължаваше да работи за да си изкара пари.... минаха месеци... помолих я да не илиза на пътя, че не е хубаво, но тя каза че няма какво да прави... с течение на времето се влюбих в нея, това въобще не ми минаваше от акъла, може би защото я съжалявах.. не знам но се влюбих. И така минаха година и половина.. когато аз бях в нас.. криминалните органи нахлуха в дома ми и ме задържаха 48 часа.. след което ме разпитаха за нея аз разказах как я намерих... помогнах и така нататък.. оказа се, че колежките и от пътя се оплакали, даже не ги познавам. И са казали че това момиче работи за мене.. че съм и бил сводник.. пуснаха ме... след 48 часа, когато се върнах момичето я нямаше, минаха 12 дни, ходих сам в полицията и казах, че се безпокоя за нея.. помислих си че се е изгубила.. убита или нещо лошо че се е случило с нея.. а полицията ми отговори, че няма за какво да се безпокоя, че тя била в тяхна закрила, не била нито арестувана, нито задържана.. и каза когато я пуснат ако ТЯ иска ще я върнат на моят адрес където живея. Вчера адвокатката ми каза, че тя е била свидетелка и на 5 октомври щяла да говори в съда... под домашен арест съм.. ако ме е натопила какво ще правя, тя ми казваше, че без мен не може да живее, че ме обича много... и аз я обичам.. и не вярвам да ме е натопила... много ме е страх дайте ми съвет.. обичам я повече от всичко.. това не е измислена истоия.. на 19 години съм а тя е на 25.. но изглежда на 18-19...

Коментари

1.   Намери си много добър адвокат. Понеже си толкова млад може и да ти повярват, че не си ? сводник. Внимателно си подготви всякакви документи, доказваши доходи и разходи. Ти студент ли си? Какво правиш на 19 г. в Полша, а тя е била живяла у вас над 1 г. От кога живееш сам?

2.   Това не е измислена история, това е ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗМИСЛЕНА ИСТОРИЯ.... чак смешна....

3.   До номер @1
Да Студент съм, от 1 година живея сам

4.   Авторе, твоята дума с-у нейната - тя трябва да докаже, че си бил сутеньор. Имаш ли доказателства за доходите си? Подготви всички неща и от университета, състуденти, които да свидетелстват в твоя полза.
Не се занимавай повече с тази, защото ще си провалиш бъдещето. Не виждам на какво основание са те осъдили на дом. арест.
Нейната дума с-у твоята, по принцип в такъв случай се решава в полза на обвиняемия. Какво казва адвоката ти?
н.1

5.   Толкова е измислено това, че чак е смешно, но ми е интересно колко балъци ще се вържат, хахахха

6.   Сигурно ти е първата... 'epic fail'
А тя май май е цветнокожа, от малцинствата?
Ужас

7.   Непълнолетен сам в Полша - трудно.. измамааа е тази история

8.   Що за фантасмагории?