Споделена история от В чужбина

Търся немска песен
Тука пишат много хора живеещи в Германия. Към тях е молбата ми, ако се сетят за една песен, която чух по немско радио, минавайки през Германия. Не мога да кажа нито изпълнител, нито заглавието на песента. Припева съдържаше айн цвай драй чао чао гутбай. Дори не зная немски. Много сладка песен.
Дано се сети някой. Поне изпълнител, за да я търся.

Коментари

1.   Понякога се чудя как може да има такива хора, които да не се сещат да пуснат една проба в гугъл, но тогава си казвам, че ако ги имаше, нямаше да ценя таланта си...
Песента е : Album: Eins, Zwei, Drei (Ciao-Ciao Und Goodbye)
Label: Toi Toi Toi
Released: June 01, 2007

2.   Пак съм аз.... ето тук можеш и да чуеш песента, която е доста странна...
http://songslyrics.us/get-lyrics/Eins-Zwei-Drei-ciao-Ciao-Und-Goodbye/4513321.html

4.   Рамщайн

5.   №2 и 3, това е песента. Извини ме за невежеството. В моите очи твоят талант е наистина голям. На 45 години съм, ползвам елементарни неща в интернет. Ако не беше пуснал втория коментар, пак нямаше да се справя. Имам три дъщери, поисках от тях да ми помогнат, те ми искат изпълнител или име на песента, аз не ги знаех. Търсех във Vbox и там нищо. Както и да е, много ти благодаря. Песента ми харесва. Пожелавам ти страхотен ден, само с хубави емоции.

6.   Шегувам се, просто беве дебелашка шега. Няма нищо срамно, приятно слушане.