Споделена история от В чужбина

На Кръстопът! Семейна съм, но съм бременна от друг
Здравейте, нуждая се от малко разбиране.
Аз преди година дойдох в Англия, работя като чистачка по къщи, на 2 месец чистейки една къща, срещнах младо момче на 23 години, беше от смесен брак.. Бг и англичанка, , .. но се справяше с българския.. поиска да излизаме, в началото не исках.. но когато отидох на следващата седмица да чистя ме покани на пица и кафе, приех..

След което посика интимност отказах му и си тръгнах, той ми писа че съжалява и отново отидох на другата седмица да чисстя.. той излизаше от банята и каза че требва да се почисти влезнах да се преоблека както правя винаги навсякъде.. но той влезна бях по сутиен и бикини... вкара ме под душа и ме разкопча.. сещате се...

С мен прави секс какъвто никога не бях позволила и позволя някога... след което започна всека сутрин да ме кани плащайки ми за чистенето без да съм чистила само да имаме интимност..

Направих 3 спонтани аборта... сега научих че съм бременна в 6 месец и той ме изостави... каза ми не иска да му провалям бъдещето,

А аз съм семейна в българия и съм жена на 37.. не знам какво да правя и как да се прибера... че като родя няма как да работя... съсипена съм.. надявам се да се вразуми :(

Коментари

1.   Нещо българския ти е много зле, едвам те разбрах. Неразбрах само в 6-я месец си разбрала, че си бременна от него(което е абсурдно) или в 6-я си му казала. Според мен най-голямата ти грешка е, че не си направила веднага аборт след като си разбрала, че си бременна. А това защо си правила секс с него и защо си го допуснала няма да коментирам. Мнението на всички ни ще е единодушно. Иначе аборта е бил задължителен защото е ясно че това момче те е използвало само като проститутка. Сега ако се върнеш в България съпруга ти 100% няма да е очарован и ще те изгони. Единият вариант за теб е да останеш в Англия, да се разведеш със съпруга по най-бързия начин по взаимно съгласие(той като научи едва ли ще се дърпа много), и да съдиш това момче за издръжка. Детето ти ще получи английско гражданство, може да започнеш да получаваш и помощи за него, да работиш и така. Другия вариант е да се прибереш в България при съпруга ти, но тъй като вече е късно за аборт той едва ли ще те приеме обратно а живота ти ще стане ад. Аз ако бях жена и в твоята ситуация бих избрал 1-вия вариант.
М28

3.   Родете детето и го подарете на някое бездетно семейство, за да ги направите щастливи! А на вас успех и следващия път умната! Много секс, но контролиран!

4.   Ужасна ситуация :( И да се осъзнае, какво? Ще си оставите семейството в България и ще създадете семейство с друг?
Тогава по-добре ли ще е?
Не мисля, че той ще иска да остане с Вас и ще признае детето.
Трябвало е все пак да Ви пази, щом не иска деца.
Каква е тая безотговорност.
Той е лигльо, но Вие поне да бяхте пили противозачатъчни.
А и освен това в 6-тия месец ли разбрахте, че сте бременна или до сега чакахте да се вразуми.
Е няма как да стане, това дете го отдалечава още повече от Вас.

5.   Ами мила, ти за контрацепция не си ли чувала? ! Да намерила си си любовник, не е чак болка за умиране, ама няколко пъти да забременееш без да го искаш? ! Извинявай, ама да не си някоя 15 годишна, че да не знаеш как да се пазиш? ! Ама карай, станалото, станало. Не знам какво ще правиш от тук нататък, ама е ясно, че на този човек няма как да разчиташ моного много, така че стягай се и се приготви, че май ще се наложи да си отглеждаш детето сама. Като знам манталитета на Бг мъжете какъв е, едва ли мъжът ти ще се съгласи да гледа чуждо дете, а и щом те е пратил само в Англия, ясно е колко държи на теб и на връзката ви. Ами провери какви са ти правата в Англия и остани там, все пак имаш някакъв стаж там, би следвало да ти се полагат някакви майчински. Е, освен ако не си работила на черно. Тогава вече не знам какво ще правиш.

6.   Остави го в дом в Англия. Там поне има шанс.

7.   Е какво си очаквала да стане при това ти поведение... три аборта...!!! Не ти ли беше ясно от самото начали, че те използва само за секс, какви очаквания имаше, за да продължаваш?

8.   Или е измислено или не ти завиждам... после защо на българките им излизат такива имена в чужбина.

9.   Ама ти по бикини ли чистиш? Пак послъга, ама айде...

10.   И чак в шестия месец разбра, че си бременна, така ли?

11.   Това ми се струва като някаква измислена история! Ако не е ще кажа следното! Да си си държала краката затворени! Оправяй се сега като не може да мислиш навреме.

12.   Здарвейте,

Разбрах, че съм бременна буквално преди 3 дни. Говорих с А... (така му е името) и се скарахме, започна да ме обижда, че съм неграмотна, била съм срам за него, че не е искал и да ме познава. Когато бяхме заедно и получаваше интимност ми сваляше и звездите. Просто се подлъгах, никога не ми се е случвало.
Мъжът ми, никога не съм го обичала, просто беше добър с мен и той е по-голям от мен с 19 години, омъжих се на 18. Друг е въпросът, че това е един шок за мен сега, какво ще правя с дете, без да мога да му подсигуря нищо, ако не работя. Тук не знам как стоят нещата с нежелани деца :(
Бясна съм, как ми причини това.
Просто с мъжът ми много опитвахме за деца ( 1 път месечно, защото той тогава можеше и искаше) с него разбрах, че не всички мъже могът толкова рядко, както ми го втълпяваше мъжът мис него и не се получи, мислех че съм стерилна.. :(

От Авторката

13.   До авторката: Ти си на 37, но явно нямаш никакъв опит нито с мъже, нито със секс. Ако твоят съпруг ти е бил първата връзка със секс и последната досега, не се чуди що си на това дередже сега. Ама голяма неграмотност наистина - как е възможно да правиш секс без контрацепция и да не се замислиш, че е възможна бременност? И какъв е този 6 -ти месец, в който си се усетила? Че и 3 спонтанни аборта. Все от този екземпляр ли? Не знам, направо съм потресена! Никакъв изход нямаш, освен да го родиш това дете- за твоя информация аборт се прави до 3-ти месец максимум. Обаче как ще го оставяш после там въобще не е ясно. Предполагам, че с английския си супер зле, че да получиш някаква информация. Супер безотговорна работа за твоята възраст!

14.   Бе то е ясна работата значи. Щом си на толкова години и нямаш още деца, не обичаш мъжа ти и той е толкова по-стар от тебе, направи това, което те посъветвах. Остани си в Англия и го роди там. Междувременно се разведи по най-бързия начин със законния ти мъж, за да може да съдиш другия(младия) за издръжка. Съди го тоя младеж за издръжка, той най-вероятно е с английско гражданство, детето ти също ще вземе такова, може би и на теб ще дадат(не съм сигурен какъв е закона им). И си живей в Англия с майчински, издръжка, детски, може и да почнеш и да поработваш след година-две, ще си намериш някой самотен англичанин на 40-45г. и ще те гледа като кралица. Тука ако се върнеш, най-вероятно си от някое село и бъдещото му натова дете е да е неграмотен овчар, а на тебе безработна. Стой си там и се бори за детето си. Може и да нямаш друг шанс да имаш дете, защото не си най-млада за раждане.
От 1
М28

15.   Абе с генетично изследване можеш да докажеш, че Англичанина е бащата, но ще ти е бая трудни и иска пари и упоритост! Ако си законно пребиваваща можеш да се опиташ да действаш по този начин! А ако се върнеш в БГ с дете става сложно, освен ако не си решила да нямаш нищо общо с мъжа ти...

16.   От Авторката,
В момента се намирам на дъното, нямам документи, само имам банкова сметка и това е.
Доколкото знам за него, майка му е открай времев америка и той също, беше се върнал наскоро да наследи имотите от дядо си. Казваше ми, че желае мен и никога няма да ме осстави дори и да не мога да имам деца. Но след като се получи, той се промени тотално. Вече не иска да ме чува, ходих до къщата му и там ме изгониха.
Не съм разбрала, че съм бременна, защотот е била цветна бременност, относно спонтаните аборти се случваха на 2-3 месец.. и го рабрах след последния, когато ми презля, той ме закара на лекар и там ми го казаха...
Работя, чрез български агенции тук... когато има работа, но поне ми осигуряват 3-4 дни в седмицата, което е добре за мен.
Мъжът ми беше против да дойда и и ме търси всеки ден, за да се грижа за него, но ако разбере за това със сигурност няма да ме погледне. От шумен съм в България. Въпросът с оставане на дете тук е сложен :( Момчето бих го съдила, стига да не изяга по америка при майка си, по рано това ми обещаваше, че там ще ме заведе, може би бях полъскана от богатия живот който води.. от това че ме водише поклубове, където се влиза с членство... сега съм в ямата
Благодаря ви, че ми давате, кураж в този непредвиден за мен момент

17.   При теб наистина ситуацията е много сложна. Само единия си съвет ще го повторя. Остави си детето и си го гледай. Щом правиш толкова често спонтанни аборти, друг шанс за дете може и да нямаш в живота. А не си и първа младост. Мъжа ти като не е успял да ти направи дете сега да се не сърди. Ако те изгони, заведи дело срещу момчето за издръжка, ако не стане, живей си живота ще срещнеш друг, че и по-млад от твоя мъж и ще ти е по-хубаво. Вие жените и без това си намирате по-лесно от нас мъжете а и има много свободни и разведени мъже на около 40 така, че не се отчайвай и си остави детето, не го давай в дом и т. н.
М28

18.   Ужас... така са чужденците, свикнали са да купуват нашите гражданки - редовно. Виновна си, че си го допуснала... какво да ти кажа - дано си си взела поука от станалото.

19.   Ако беше с редовни документи сега можеше да разчиташ на някаква социална подкрепа като самотна майка.
Но при това положение... Остава да разчиташ на милостта на младежа и на кьсмета си. Ако го осьдиш да ти дава някака издрьжка, но и това няма да е кой знае какво.

Ако не си внасяла осигуровки и майчинство не може сега да взимаш, нито пьк детски. А откьде пари за храна и подслон? А как ще работиш с дете на рьцете? Детските градини и гледачките са много скьпи и смисьла да работиш се губи.

Може да се обьрнеш за помощ кьм някоя организация за подкрепа на жени и деца в риск... Само да не ти го вземат социалните и да го дадат за осиновяване.... Но пьк шанса за детето ще е по-добьр отколкото да остане с теб и да мизерства, честно казано... Ти нищо можеш да му предложиш за сьжаление. Даже не знаеш дали го искаш.

20.   О, моля ви се, докога ще ни пробутвате такива историйки? Това е писано от 12-14 годишна максимум, момиче, спри сериалите, животът минава покрай теб, не се вкарвай във филми..

21.   Щом си на 37 и това ти е първа успешна бременност то най-добре запази детето и го гледай колкото можеш. Но в никакъв случай не започвай да проституираш и подобни!!! Ако трябва потърси помощ в сайта за българи в Англия - bghelp. co. uk ако не се лъжа и помоли да ти разяснят как стоят нещата там. А иначе защо нямаш лични документи там??

23.   Дано всичко е наред...

24.   Слушай М28!
В Англия има неправителствени организации, които се занимават точно с такива, като твоя случай. Ако си зле с английския намери приятел, който да ти помогне. Осигуряват всичко от първа необходимост докато и след като се роди детето, което така или иначе ще бъде английски гражданин. Освен това ще ти обяснят правата, относно издръжката на бащата. Няма такъв филм да не плаща, дори и на Марс да отиде, дори и в България! Законите действат в защита на майката и малкото.
Вдигни си главата и се задвижи. Това дете ти отваря вратите към един по-добър живот, а не ги затваря!
Не бъди глупава, а си търси правата. Една от организациите се нарича Керитас. Можеш да откриеш адреса в интернет и да се завлечеш до там, вместо да оплакваш съдбата си!
Коментар как си се докарала до тук, нямам. От 23 годишен мъж с току що усвоено наследство не знам какво очакваш. Със сигурност обаче майката ще направи невъзможното, за да го оттърве от теб и най-вероятно и тя ще те подпомогне в началото. Нямаш право да цивриш, трябва да си силна и безкомпромисна. И се разведи на мига!

25.   Нa 18 год. бях бременнa, без родители и нa квaртирa в Бг. трудно не, минaх през aдa вероятно, но си отгледaх детето. сегa е млaдеж нa 21 год, от години живеем извън Бг. не сaмо че никогa не съм съжaлявaлa зa решението си(нaй_трудното и нaй_прaвилно), не могa и не искaм дa знaм кaк би минaл животa ми без него. подкрепям нaпълно н 1-14, мaлко грубичък, но нaпълно прaв. и според24 имa оргaнизaцияя, която може дa ти помогне тaм. не знaм кaк е в aнглия. горе глaвaтa, ще си имaш детенце. и ще успееш, но стягaй си з.... a и действaй. щом aз успях нa 18, ти нa 37 също ще можеш! успех, всичко ще е ок, ще бaдеш щaстливa мaмa нa щaстливо бебе. от теб зaвиси.

26.   момиче, ти трябва да си останеш в англия и да направиш това което те посъветваха.

27.   Роди ли?

28.   Съди го за бащинство и издръжка! Той е гражданин на Великобритания, а там тези неща са добре уредени законово. Действай и да не те интересува, дали ще го съсипеш - той не се е замислил преди да съсипе твоя живот - нека му. Свържи се с местен адвокат (в случай, че още не си) и действай.

29.   Авторке, бих желал да чуя как се развил живота ти и ще се радвам да си добре

30.   Там биха подпомогнали доста самотна майка с дете, дори и с квартира. Точно така чужденци точат социалната им система. Познавах румънец с жена и бебе, който не работеше а си имаха квартира и минималното на месец. Трябва да можеш и да знаеш как да си издействаш.

31.   Разбрала, че е бременна чак на 6 месец. Преди това абортирала 3 пъти...
Но комент...

Извинявай, но ти от кой етнос си точно? Сори, че питам, но поведението ти е много характерно за точно определен такъв.
Ти за презервативи да си чувала? За хапчета, гинеколози и пр.?
Чистачка ли си била или проститутка?
При всички положения, гледай да го родиш чавето в Англия. Тереза Мей все ще го гледа някак. В БГ си имаме достатъчно такива.