Споделена история от В чужбина

Англия - по-доброто бъдеще?! Може би..
Привет и от мен, хора. Радвам се, че този сайт съществува.

Сега. Искам да ми кажете каквото можете за тази държава. Мисля скоро да заминавам, много скоро. Нали тука от 1 януари 2014 г. пада забраните за работа, и ние може да намерим по-лесно работа. Та, моля ви, да ми кажете всичко, което знаете, ВСИЧКО, КОЕТО МОЖЕТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА ТАЗИ ДЪРЖАВА. Как е животът там. Мисля да замина следващата година, но не знам по кое време. Мисля също да започна да уча интензивно английски, щото не го владея добре, а сигурно трябва много добър, нали? Мисля и да си събирам пари, колко пари ми трябват г/д отначало, и как може да се намери работа там, квартири и др.

И така, моля за помощ и съвети. Благодаря! :

Коментари

101-103 от 103

109.   Ма какво я хвалите тая Германия с 50% данък от заплатата? Англия за разлика от Германия има сравнително ниски данъци като за богата държава. Затова и искаха Брекзит, защото много искат да отидат там и им писна. Но за нас ще е хубаво, че ще спрат да ни излагат циганите там.

110.   нормално (40 часа на седмица)

Да си офисен плъх, роб на една голяма фирма е нормално? ! По-добре почасова работа и през останалото време - моделстване, актьорство, пеене.

111.   до коментар 50! Похвално за времето което сте отделили за този дълъг "обоснован" коментар, но срамота, че сте били в 4 развити държави и въпреки това заблуждавате хората базирайки се на собствената си несполука. Само докато сложим думите една до друга в основата на изложението ви, няма нужда да четем нататък: България-чистачка-пълен хладилник-кола-изплатено жилище-социален живот-деца в елитни гимназий, почивки.... айде със здраве

101-103 от 103