Споделена история от В чужбина

Бригада през зимата?
Здравейте. Тази година завърших, но поради финансови трудности реших да отложа кандидатстването в университет за догодина. Тъй като семейството ми няма големи възможности, ще трябва да се издържам сам и искам да поработя и да спестя пари, за да започна да уча. Та искам да ви попитам изобщо има ли възможност да замина на бригада през следващите месеци, при условие, че не съм студент? Или ако има някакъв друг начин за работа в чужбина, чрез агенции или нещо такова. Благодаря!

Коментари

1.   Има, чрез агенции. Съжалявам, но не мога да ти препоръчам конкретна. Или работа на кораб, зависи какви умения имаш, какви езици знаеш. Задължително в чужбина ли искаш работа?
Надявам се някой по-компетентен да пише.

2.   Идеята на студентските пригади е коренно различна от това за което ги възприемаме в България.
На кратко бригадата трябва да ти даде възможност да упражняваш езиковите си умения, да натрупаш полезен опит и да опознаеш живота в друга държава/култура.
За това тези бригади се организират през лятната ваканция. Как мислиш - дали зимата има?
Това, че младите българи ходят да берат марули и краставици няма нищо общо с истински студентски бригади.

3.   http://bulmitglobal.com/news.php
Ето братле,работа в англия,най-ранно заминаване има декември,но записването е започнало.Вуйчо ми замина този месец и е доволен 7 пануда на час.

4.   Авторе, за съжаление не мога да ти помогна, но искам да се обърна към модераторите. Занемарили сте сайта да крайна степен, Има много хора, които търсят помощ тук и се надяват на бързи отговори. Какво е това отношение от вас? ! Подигравате се със всички, които посещаваме сайта. Ако имате нужда от помощ, просто кажете. Има хора, които бихме се отзовали, защото вече просто не се търпи.

5.   Благодаря много на всички. #1, знаеш ли нещо повече за тази работа на кораб? Най-вече ме интересува колко време продължава, защото аз мога да замина за не повече от 5-6 месеца.