Споделена история от Образование

Спортното училище в Пловдив
Здравейте. Кажете си мнението за Спортното у-ще в Плд. И ако може някой който учи там или е учил да ми каже как е? Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Миналата година завърших Спортното училище, , Васил Левски" град Пловдив. Бях волейболист, да ти кажа материалната база е да доста добро ниво, обучението се провежда в нормалните етапи. Отсъстващи ученици винаги има и учителите, държат на обучението там! Една учителка по Математика, която е много зла! Много изисква от учениците, въпреки, че ние спортистите нямат този навик да учат математиката! Относно спортната подготовка, еми много добре обучават кадри по различни спортни дисциплини! Имат хубава спортна база, също така училището има и пансион за учащите извън Пловдив.

2.   Мсс мн.. и аз искам да кандидатствам с волейбол.. ти искаш ли да се занимаваш професионално?

3.   Ами приеха ме специалност Химия в СУ, , Св. Климент Охридски" и загърбих спорта. Исках да се занимавам с Химия, а не със спорт, по-точно волейбол.