Споделена история от Образование

Четиристишие в което думите да се римуват
Здравейте!

В училище ни накараха да съчиним четиристишие в което думите да се рисуват. А аз не мога да се сетя как да го направя.
Нямам идея! Сигурно някои, ще ме помислят за глупава или нещо от рода, но просто не мога да го измисля!

Моля, администраторите да качат проблема ми, защото е спешен!
Съжалявам, ако има грешки, но бързах!!

Коментари

1.   Рисуват или римуват?

2.   Есента мирише на печени чушки
отмина времето на летните градушки
Лятото сезонът е на бирата.
зиме е времето на мезето с ракията.
:D
Готова си!
Даже е в тон със сезона!

3.   Трябва ли да има смисъл или трябва просто да има рима? Ако ще е нещо безмислено ето пример:

Стихотворенията са мъка голяма,
чудя къде да се дяна,
нещо друго ще захвана,
АХ! шаЩа мама!

4.   Да се рисуват или да се римуват?
Думите ти как да се тълкуват?
Даскалите ти трябва да се напсуват
с твоя правопис е ясно, че нищо не струват!

5.   Ти си много тъпа патка,
ум нямаш нито грам,
все блееш като шматка
и гъзът ти е голям!

Заповядай! Отне ми 1 мин. :)

6.   Каква е целта ти? Защото няма и зададен въпрос от твоя страна, заради това питам. Искаш съвет, идея или искаш някой да ти напише домашното вместо теб? Първо се научи да изразяваш мислите си правилно! Поздрави :)