Споделена история от Образование

ТУ-София Прием (КСИ)
Здравейте! Моля историята ми да бъде добавена тъй като съм изключително объркан, а в училището ми ми дават отговорът "Ами ние от къде да знаем"

Въпросът ми е за кандидатсване в КСИ(Компютърно и софтуерно инженерство) на ТУ-София от професионална гимназия намаля ли се балът който ми е нужен? И ако се намаля колко горе-долу трябва да бъде? По форумите видях хора с 18 бал да влизат и с 27 да не влизат... което честно казано просто направи една голяма каша в главата ми. *(Училището ми НЕ е ПГЕ от София с което до колкото прочетох имат договор или нещо такова, но все пак е ПГЕ)

Четох в сайтът на ТУ-София, но уви, а в училище помощ - никаква, започвам да се чудя дали изобщо директорът знае името на училището ни. Ако някой който е кандидатсвал от ПГ(Е) или пък изобщо някой който има някаква идея и може да ми помогне, моля да го направи.

Искам да се занимавам с това и ми се отдава, но ме притеснява дали ще мога да се класирам.

Коментари

1.   здравей,
всичката информация която ти трябва я има в сайта на университета! Освен това има форум в който хората отговаря на всички въпроси.
Инжинер ще ставаш, а една проста информация не може да намериш...

2.   Ти не си ли говориш със съучениците си? Ако имате договор с ТУ София все някой ще знае. Или питай някой от 12-ти клас от твоето училище.