Споделена история от Образование

Курсове в МУ Плевен по био. и хим .?
Здравейте.
На 18 г. съм, момиче, 12 кл.
Ще кандидатствам медицина в Плевен.

Обмислям да посещавам кандидат- студентските курсове по биология и химия към МУ Плевен.
Сама се подготвям, но също мисля да ги посещавам.
Та, въпросът ми е :

Какво точно представляват курсовете, какъв е процесът?
Ако някой е ходил или има сигурна информация, моля да пише!

БЛАГОДАРЯ ☺

Коментари

2.   Не си губи времето и парите за простотии.
Щом си решила да кандидатстваш за това, значи си достатъчно мотивирана и кадърна за да се подготвиш и сама.
Не ти трябват тези курсове направени само и единствено за пари.
Опитът ми показва, че когато положиш максимум усилия, всичко ще стане доста по-лесно, отколкото го мислиш!

Успех!

3.   Няма смисъл от курсове, ходи си на самостоятелни уроци. И приятелски съвет - ако искаш да ти скапят нервите и здравето от глупости, ела в Плевен. Ако искаш да имаш по-спокоен живот и нещата да ти се дават на порции, отиди в по-нормален град и университет.